Zemās grīdas tramvajam no sliedēm Rīgā izslīdēja divi vidusposma riteņi; satiksme drīz vien atjaunota

1 komentārs
Zemās grīdas tramvajam no sliedēm Rīgā izslīdēja divi vidusposma riteņi; satiksme drīz vien atjaunota
Foto: LETA

Šorīt, no paša rīta, Rīgas centrā zemās grīdas tramvajam no sliedēm izslīdēja divi vidusposma riteņi, pastāstīja pašvaldības SIA “Rīgas Satiksme” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Negadījums noticis ar 1.maršruta tramvaju netālu no Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes, vietā, kur tramvajs griežas uz Radio ielas loku.

Bartaševiča-Feldmane teica, ka notikušajā nav cietušo . Viņa vēlreiz uzsvēra, ka pats tramvajs neesot noskrējis no sliedēm, bet gan tikai tā divi vidusposma riteņi. Šādi gadījumi notiek ļoti reti. Uzņēmums veiks plašāku iekšējo pārbaudi, lai noskaidrotu notikušā iemeslus.

Viņa arī uzsvēra, ka operatīvie remontstrādnieki ļoti ātri strādāja pie tā, lai pēc iespējas drīzāk atjaunotu tramvaju kustību, kas arī veiksmīgi paveikts un no pusvienpadsmitiem attiecīgā sabiedriskā transporta kustība atjaunota. Patlaban sabiedriskā transporta kustība norit pēc grafika.

Kā informēja uzņēmums “Rīgas satiksme”, 1.maršruta tramvaji virzienā uz “Imantu” un 3.maršruta tramvaji virzienā uz “Ķengaragu” “tehnisku iemeslu dēļ” šorīt īslaicīgi brauca līdz pieturvietai “Aspazijas bulvāris” un tālāk pa maršrutu, izlaižot pieturvietu “Stacijas laukums”.