Zelta rudens beidzies, bet kur likt sakritušās lapas?

1 komentārs

Zelta rudens ir ne vien pasakainas dabas ainavas, bet arī rūpes par kritušo lapu savākšanu. Īpaši sētniekiem un privātmāju iedzīvotājiem.

Šobrīd ir sākusies kritušo rudens lapu savākšana. Rīgas pašvaldība noteikusi vairākas vietas pilsētā, kur tuvākajās nedēļas nogalēs privātpersonas varēs nodot savāktās, kritušās lapas.

Pašvaldība jau vairākus gadus organizē lapu savākšanu no iedzīvotājiem. Katrā priekšpilsētā ir noteiktas vietas, kur iedzīvotāji noteiktos laikos tās var bez maksas nodot, bet pašvaldības transports tās nogādā uz izgāztuvi Getliņos.

Sestdien, 28. oktobrī, Mežaparkā lapu savākšanas vietā valdīja pamatīga rosība. Iedzīvotāji savāktās lapas veda gan ar automašīnām, gan ķerrām.

Jānis
Mežaparka iedzīvotājs

Man liekas, ka ļoti izdevīgi. Ja cilvēkam nav kur nodot, viņš ved kaut kur izmest mežā, bet te ir iespēja, – atbrauc, izkrāmē un ir forši.

Arnis
Mežaparka iedzīvotājs

Kādi 30 lielie maisi noteikti būs un kaut kas pa maisiņam ir aizgājis arī parastajā konteinerā, tā ir viena no lielākajām problēmām. Jūs neticēsiet cik daudz ir skujas un čiekuri, es varētu tirgot čiekurus bez apstājas.

Kritušo lapu savākšana notiek arī citviet. Par konkrētām vietām un laikiem, kur iedzīvotāji savāktas lapas var nogādāt un kad tās tiks savāktas, informācija ir katrā pašvaldībā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl