Zavadska: Par Covid-19 vakcinācijas plānu iesaistītajām pusēm šobrīd viss ir skaidrs

4 komentāri

Par Covid-19 vakcinācijas plānu iesaistītajām pusēm šobrīd viss ir skaidrs, intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” teica Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja Dace Zavadska.

“Vismaz tiem, kas pie šā plāna strādā, un darba grupai, kas strādā pie realizācijas dažādos aspektos, viss ir skaidrs. Tas, ko mēs nevaram paredzēt, ir Eiropas Zāļu aģentūras lēmumi, kad tie tiks pieņemti saistībā ar nākamo vakcīnu reģistrāciju. Mums ir aptuveni dati. Kad viņi šo lēmumu pieņems, mēs esam gatavi kaut vai nākamajā dienā,” norādīja Zavadska.

Kā iepriekš vēstīts, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) šodien no Veselības ministrijas (VM) sagaida skaidru un ikvienam saprotamu vakcinācijas pret Covid-19 plānu.

Kariņš mikroblogošanas vietnē ”Twitter” akcentējis, ka valdībai un visai sabiedrībai ir nepieciešams skaidrs un ikvienam saprotams vakcinācijas plāns.

Kariņš norādīja, ka vakcīna pret Covid-19 ir iespēja atgriezties normālā ikdienas ritmā, atgādinot, ka Eiropas Savienībā jau ir reģistrēta pirmā vakcīna un ir sākusies iedzīvotāju vakcinēšana. Sagaidāms, ka tuvākajā laikā tiks reģistrētas vēl jaunas vakcīnas un palielināsies pieejamo vakcīnu daudzums, tādēļ jau tagad no VM ir nepieciešams saprotams un precīzs vakcīnu pieejamības plāns.

Lasi vēl – Viņķele: Latvijā būs jāspēj pret Covid-19 vakcinēt 50 000 personu nedēļā

4 komentāri