2 komentāri

Bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers prognozē, ka gaidāmās pašvaldību vēlēšanas tiks ietekmētas no Krievijas un šajā sakarā īpašas bažas bijušajam Nacionālas drošības komisijas vadītājam raisa “Saskaņas” deputāta Andreja Elksniņa izteikumi un kampaņa sociālajos tīklos.

Sarunā ar TV3 Ziņām Zatlers akcentēja, ka viņš ar satraukumu gaida vēlēšanas Rīgā, Liepājā un īpaši Daugavpilī, kurās, visticamāk, kandidēs ar Saeimas deputāts Elksniņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdis Zatlers, bijušais Valsts prezidents

Viņa ambīcijas neliecina par pozitīvu domāšanu. Skatos, kā viņš uzvedas, ko viņš runā, kādus mērķus sev uzstāda. To ietekmi nevar pierādīt, bet darbos jau daudz kas parādās pats!

To, ka deputāta Elksniņa aktivitātes ir pamanījuši kolēģi un, visticamāk, arī specdienesti, TV3 Ziņām atzina arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Jāatgādina, ka Satversmes aizsardzības birojs Elksniņam savulaik atteica pielaidi valsts noslēpumam.

TOP komentāri

  • ARu
    0 0 0

    ARu

    "... atzina arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa"- te gan rodas aizdomas un pārdomas!
  • Nāra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl