Zarnu pārstrādes uzņēmums rada baisas smakas

Komentāri

Daugavpils Mežciema mikrorajona iedzīvotājiem nav paveicies – blakus uzbūvēts zarnu pārstrādes uzņēmums, kā rezultātā veidojas baisas smakas.

Daugavpils Mežciema mikrorajons savulaik bijusi populāra atpūtas vieta un kūrorts, kas atrodas blakus Daugavai. Tomēr no blakus uzceltā zarnu pārstrādes uzņēmuma nāk baisas smakas, kas pamatīgi traucē vietējiem iedzīvotājiem. ”Ļoti baisa smaka nāk no uzņēmuma! Šodien, piemēram, nav, bet citreiz jāspiež ciet deguns,” stāsta vietējais iedzīvotājs Pjotrs, ”mūsu rajonā nav vietas šādam uzņēmumam. Pirmkārt, nav attīrīšanas iekārtu. Brauc mašīna, sūknē uzņēmuma kanalizāciju. Otrkārt, šī bijusi kūrortzona. Nevar šeit būt šāds uzņēmums.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt cits Mežciema iedzīvotājs Mihails, lai raksturotu baiso smakoņu, stāsta, ka no tās pat var palikt slikti. ”Sieviete gāja garām ceham. Uzvēdīja virsū smaku, un viņai kļuva slikti – drebuļi, trūka elpas,” stāsta Mihails, ”manai sievai ir alerģija. Dažas dienas iepriekš viņu aizveda ātrā palīdzība. Smirdoņa. Ātrās palīdzības darbinieki prasa – kā jūs šeit varat dzīvot? Sievai alerģija, knapi dabūja pie dzīvības.”

Tomēr uzņēmuma darbinieki un pārstāvji uzskata, ka stāsti ir pārspīlēti, turklāt, ja uzņēmumu aizvērtu vai pārceltu citur, darbu zaudētu ap 40 cilvēku. Vairāk par šo situāciju, skaties video!

Valsts vides dienesta pārstāve Jūlija Ņikitina norāda, ka iestāde apsekojusi zarnu pārstrādes rūpnīcu un secinājusi virkni pārkāpumu – nelegālu darbības paplašināšanu. Proti, cehs drīkst izmantot tikai 40% konkrētās teritorijas, taču realitātē tas to izmanto par visiem 100%. Tāpat tika konstatēta, ka nepareizi tiek uzglabātas izejvielas, kas arī rada neizturamo smaku u.c.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl