7 komentāri

Cik pieejami ir medikamenti Latvijā un kas notiek ar to cenām? Piektdien notiks plaša konference par to, kurā piedalīsies eksperti arī no citām Eiropas valstīm.

Biedrības “Veselības projekti Latvijai” valdes priekšsēdētāja Vita Dumpe telefonintervijā “900 sekundēm” skaidro, ka ķēde, kā līdz pacientam nonāk zāles, ir ļoti gara un uzcenojums ir liels, jo katrs vēlas nopelnīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zāļu lieltirgotājs uz vienu zāļu “kastīti” nopelna divas reizes, tāpēc viņa vērš uzmanību uz to, ka ir iespējams rast veidus, kā mazināt cenas, norāda Dumpe.

Tajā pašā laikā biedrības vadītāja norāda, ka ne visas zāles uzrāda būtisku efektivitāti pacientam, tāpēc valsts rūpīgi izvērtē, kuras zāles tiek kompensētas un kuras ne. Tāpat arī iedzīvotājiem jābūt ļoti uzmanīgiem, izvēloties sev medikamentus.

TOP komentāri

 • s
  +16 +16 0

  s

  Kamer nenāk talkā arzemju eksperti, mūsējie gudrie nespēj saskatīt nekādas iespējas kaut ko tautai ietaupīt, tas ir viens secinājums.Otrs-vai iedzīvotāji nosaka medikamentus, ko lietot, vai tas jādara ģimenes ārstiem, protams, ja viņus nelobē zaļu tirgotāji?
 • Sarmīte
  +14 +14 0

  Sarmīte

  Jau sen vajadzēja tos zāļu izplatītājus apturēt, jo tik milzīgas cenas nekur nav kā pie mums. Nesaprotu kāpēc tāda visatļautība un neviens negrib sakārtot šo samilzušos problēmu. Laikam ārstiem un zāļu piegādātājiem ir kaut kāda sadarbība,lai viens otram palīdzētu iztirgot zāles par neadekvātām cenām.
 • Ķencis
  +10 +10 0

  Ķencis

  Mīļie tautieši! Bet tā ir katrā lielveikalā,un uzņēmumā!!! Kāda vella pēc mēs uzturam kaut kādu konkurences padomi kura neko nedara!!! Tad izformējiet to sruktūru!!! Šai valstī tiešām kaut kas nav kārtībā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl