3 komentāri

Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas teritorijas kriminogēnā vide joprojām negatīvi ietekmē daļu pasažieru, apmeklētājus un atsevišķas tirdzniecības vietas, tomēr patruļpolicistu skaitu neesot iespējams palielināt, lai gan tā nepieciešamību atzīst gan pats Valsts Policijas priekšnieks, gan Latvijas Dzelzceļš kā stacijas īpašnieks. Neesot ne papildus līdzekļu, ne patiesībā arī policistu, ko likt ierindā, jo Valsts Policijā esot liels kadru trūkums.

Dzelzceļa policijas kā atsevišķas struktūrvienības likvidēšana pirms sešiem gadiem naudas trūkuma dēļ atstājusi negatīvas sekas drošībā vēl šodien, atzīst Valsts policijas priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz kā ielāpu Centrālajā dzelzceļa stacijā izveidoja policijas nodaļu ar diviem – trim teritoriju apstaigājošajiem policistiem. Uzzinot, ka tagad Valsts policija uzsākusi darbu arī pie mazo iecirkņu reorganizācijas, tostarp arī stacijā esošās nodaļas, kļuva aktuāls jautājums, vai nu jau arī šo likvidēs.

Centrālajā dzelzceļa stacijā privātā apsardze uzrauga vien tikai tirdzniecības vietas, bet drošība zālēs, tuneļos, uz peroniem un ieejām atkarīga no ļoti niecīga skaita patruļpolicistu un simts novērošanas kamerām.

Pasažieri un pircēji vērtē situāciju Centrālās dzelzceļa stacijas apkārtnē kā kriminogēnu un vēlētos vēl lielāku policijas klātbūtni.

Policijas spēku palielināšanu vēlētos arī uzņēmums Latvijas Dzelzceļš, kas ir stacijas ēkas īpašnieks. Tiek atgādināts, – dzelzceļš ir nacionālās drošības kritiskā infrastruktūra, kas prasa pastiprinātu uzraudzību.

Taču Valsts policija neplāno ne atjaunot Dzelzceļa policiju, ne arī palielināt Centrālajā dzelzceļa stacijā esošā iecirkņa apgaitas policistu skaitu.

Valsts policija uzsākusi darbu pie mazo iecirkņu reorganizēšanas, starp kuriem ir arī Centrālajā dzelzceļa stacijā esošā policijas nodaļa. Atsevišķu tirgotāju bažas, ka tas varētu nozīmēt šīs nodaļas likvidēšanu, jo taču netālu ir lielais iecirknis Gogoļa ielā, Valsts policija noraida.

TOP komentāri

 • edgars
  0 0 0

  edgars

  izaicinu vienu no apsardzes darbiniekiem origo sirmais ar tatuskam uz rokam,gribesu redzet kads eerglis ir patiesibaa,sasitissu kaa mazu kuci!!!!
 • Policists
  0 0 0

  Policists

  Tu par daudz gribi. Kapec man iet saldet uniformu lai kertu zagli kuru tu pats vari nokert.
 • Origo..
  0 0 0

  Origo..

  Stràdaju Origo..
  Neredzu starpìbu ir tas policijas iecirknis tur vai nav..
  Jo tie policisti,kas tur sèž nekàdàs apgaitàs nestaigà,kà tas tika paràdìts sižetà..Sĕž tikai savà kabùzii un viss..citreiz pat aizturot zagli kaut par mazu zagšanu viņi atsakàs nàkt..
  Un ja arī kàdu zagli aiztur tad nedaudz patur un laiž vaļā..
  Tie zagļi jau lielàka daļa,šiem picistiem ir draugi, brìžiem pat liekas..
  Un vietèjà Origo apsardze,nu nez ko viņi tur apsargà..bet liekas ka tikai sevi..dažreiz 2 apsargi uz visu Origo nu tas nav normàli..Zagļus,bomžus àrà nedzen no telpàm...Pat ar šiem pļàpà kà ar draugiem..
  Takà Origo ir jàuzlabo ne tikai olcijas iecirknis bet arì paša apsaedze..
  Jo Tirgotàjus viņi noteikti neapsargà,zaglis jau sen prom,kad paràdàs apsardze.
  Bet bùtu vèlams lai tà pastiprinàtu uzlabotu policijas iecirkni lai viņi cauràm dienàm staigà apkàrt,lai ir droši ne tikai stacijas tirgotàjiem bet arì klientiem,apmeklètàjiem...
  Jo visstrakàk no zagļiem ir ziemà...
  Cerams tas notiks tuvàkajà laikà.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl