Komentāri
Žagarkalnā sāksies slēpošanas sezona; citas slēpošanas bāzes darbu varētu sākt nākamnedēļ
(Foto: LETA)

Žagarkalnā slēpošanas sezona tiks atklāta jau šodien, liecina mājaslapā zagarkalns.lv pieejamā informācija, savukārt vairākas citas slēpošanas bāzes darbu varētu sākt nākamnedēļ.

Šodien no plkst. 13.00 līdz 23.00 Žagarkalnā tiks atvērta pirmā nogāze Cīruļkalns-1 ar diviem pacēlājiem. Savukārt rīt, 30. novembrī, trases darba laiks būs no plkst. 10.00 līdz 21.00 un plānota arī iesācēju kalna atvēršana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr slēpošanas trases Riekstukalns un Milzkalns sākušas sniega pūšanu, bet nav pārliecinātas, vai šajā nedēļas nogalē izdosies atklāt sezonu, liecina informācija trases mājaslapā riekstukalns.lv.

Slēpošanas bāzē Gaiziņš vakar sākta sniega pūšana, bet to atvērt varētu nākamo otrdien vai trešdien, pastāstīja bāzes pārstāvis Juris Stradiņš. Viņš norādīja, ka sniegs tiek pūsts lielā kārtā ar rezervi, lai turētos ilgi un pārciestu arī nelielu atkusni.

Arī atpūtas parkā Rāmkalni vakar sākta sniega pūšana, bet trases noteikti netiks atvērtas vēl vismaz tuvākās septiņas dienas, informēja parka darbinieki.

Siguldas Pilsētas trasē arī notiek aktīva sniega ražošana, informēja trases pārstāvji. Trase esot liela un sniega nepieciešams ļoti daudz, tādēļ trases atvēršana lielā mērā atkarīga no laikapstākļiem, bet tuvākās nedēļas laikā tas vēl noteikti nenotikšot.

Par sniega daudzumu turpmākajās dienās, kad solīts sals, rūpējas arī slēpošanas un atpūtas parkā Ozolkalns Amatas novadā, un no nākamās piektdienas trases plānots vērt vaļā.

Jau ziņots, ka šodien slēpošanas sezonu atklās arī Ventspilī, slēpošanas kalnā Lemberga hūte.

Iepriekš vairāki slēpošanas kalni savās mājaslapās un sociālajos tīklos bija paziņojuši par gatavību šonedēļ atklāt sezonu, atverot pirmās trases.

Kā ziņots, šā gada marta sākumā lielākā daļa Latvijas kalnu slēpošanas trašu plānoja noslēgt kalnu slēpošanas sezonu ar zaudējumiem un prognozēja, – ja nākamā ziema būs tikpat silta, kalni būs jāslēdz pavisam vai arī nopietni jādomā, ko darīt tālāk.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl