Komentāri
VUGD: vakarnakts kaitbordista meklēšanas darbi noritējuši bez starpgadījumiem
Aculiecinieka foto

Kā skaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste, vakarnakts jūrā iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanas darbi noritējuši korekti un bez starpgadījumiem.

Vakar, 5. janvāra vēlā vakarā, vairāki simti brīvprātīgo devās potenciāli pēdējā nedēļas nogalē iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas glābšanas misijā. Portāls Skaties.lv sazinājās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un brīvprātīgo meklētāju koordinēšanas pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kā noritējuši meklēšanas darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NMPD galvenā komunikācijas speciāliste Sanita Malēja apstiprināja, ka, neskatoties uz lielo cilvēku skaitu un laikapstākļiem, kas valdīja Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, pēc medicīniskās palīdzības neviens nebija lūdzis. “Ir ļoti svarīgi, lai šādos pasākumos būtu kaut kāda organizācija. Šajā gadījumā – tiktu nodotas drošības instruktāžas visiem klātesošajiem,” stāsta VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Viens no brīvprātīgo meklētātāju koordinātoriem Gusts Balodis apstiprināja, ka tika pieaicināti drošības dienesta pārstāvji, lai izstāstītu visu, kas svarīgs šādos apstākļos: “Lielākais uzsvars tika likts uz drošību!” Precīzs skaits gan nav zināms, bet vakardienas operāciju organizējuši aptuveni 20 cilvēku. “Tika izstrādāts plāns, kā izvietot aptuveni 200 cilvēkus posmā no Rojas līdz Mērsragam,” stāsta Balodis, kurš saka visiem lielu paldies, kas pēdējās dienās iesaistījās un palīdzēja meklēšanas darbos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl