VUGD: vakarnakts kaitbordista meklēšanas darbi noritējuši bez starpgadījumiem

Komentāri
VUGD: vakarnakts kaitbordista meklēšanas darbi noritējuši bez starpgadījumiem
Aculiecinieka foto

Kā skaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste, vakarnakts jūrā iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanas darbi noritējuši korekti un bez starpgadījumiem.

Vakar, 5. janvāra vēlā vakarā, vairāki simti brīvprātīgo devās potenciāli pēdējā nedēļas nogalē iepūstā kaitbordista Renāra Mileikas glābšanas misijā. Portāls Skaties.lv sazinājās ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) un brīvprātīgo meklētāju koordinēšanas pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kā noritējuši meklēšanas darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NMPD galvenā komunikācijas speciāliste Sanita Malēja apstiprināja, ka, neskatoties uz lielo cilvēku skaitu un laikapstākļiem, kas valdīja Rīgas jūras līča rietumu piekrastē, pēc medicīniskās palīdzības neviens nebija lūdzis. “Ir ļoti svarīgi, lai šādos pasākumos būtu kaut kāda organizācija. Šajā gadījumā – tiktu nodotas drošības instruktāžas visiem klātesošajiem,” stāsta VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Viens no brīvprātīgo meklētātāju koordinātoriem Gusts Balodis apstiprināja, ka tika pieaicināti drošības dienesta pārstāvji, lai izstāstītu visu, kas svarīgs šādos apstākļos: “Lielākais uzsvars tika likts uz drošību!” Precīzs skaits gan nav zināms, bet vakardienas operāciju organizējuši aptuveni 20 cilvēku. “Tika izstrādāts plāns, kā izvietot aptuveni 200 cilvēkus posmā no Rojas līdz Mērsragam,” stāsta Balodis, kurš saka visiem lielu paldies, kas pēdējās dienās iesaistījās un palīdzēja meklēšanas darbos.

Lasi vēl