VUGD iedzīvotājiem rīko konsultācijas par dūmu detektoriem

0 Komentāru
VUGD iedzīvotājiem rīko konsultācijas par dūmu detektoriem
PAULA ČURKSTE, LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien, 2. decembrī, plkst. 14.30 aicina iedzīvotājus doties uz jebkuru no 92 VUGD daļām un posteņiem, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu, un saņemt konsultācijas par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, aģentūru LETA informēja VUGD.

Tuvojoties 2020. gada 1. janvārim, kad visi mājokļi obligāti būs jāaprīko ar dūmu detektoriem, VUGD nodarbinātie no iedzīvotājiem saņem arvien vairāk jautājumus par dūmu detektoriem, tāpēc 2. decembrī no plkst. 14.30 līdz 18.30 visiem interesentiem tiks sniegta iespēja saņemt konsultāciju klātienē.

Papildus iedzīvotājiem tiks izdalīti arī informatīvie materiāli un demonstrēta dūmu detektora darbība.

Konsultāciju diena ir viens no pasākumiem, ko šogad organizē VUGD, lai informētu iedzīvotājus par dūmu detektoru nepieciešamību, nozīmi un praktiskajiem iegādes un uzstādīšanas jautājumiem.

2020.gada 1.janvārī stāsies spēkā nozīmīgas Ugunsdrošības noteikumu prasības, kas paredz, ka visos mājokļos būs jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem, bet privātmājas papildus būs jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu.

0 Komentāru