Komentāri
VUGD aicina svētku brīvdienās rūpēties par savu un tuvinieku drošību
FOTO: LETA

Atbildīgie dienesti aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem, svinot Ziemassvētkus un atpūšoties četrās svētku brīvdienās.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visbiežāk izbrauc pie iedzīvotājiem, kuri svētku laikā neuzmanīgi rīkojušies ar iedegtām svecītēm – gan Adventa vainagā, gan eglītēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā šobrīd Adventa vainags stāv jau mēnesi, tas nozīmē, ka tas ir ļoti sauss un var viegli aizdegties ne vien no tiešām liesmām, bet arī lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana.

Dienests aicina svecītes nededzināt arī eglītē. VUGD cer, ka svētki būs mierīgi un ugunsgrēku nebūs, tomēr ir gatavi strādāt visu diennakti arī garajās Ziemassvētku brīvdienās.

Bet pastiprinātā režīmā strādās ceļu policija – šodien tā sāks reidus, lai atturētu svinētājus no sēšanās pie stūres alkohola reibumā un nepārkāptu citus ceļu satiksmes noteikumus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl