Komentāri

No šīgada 1.janvāra piešķirti 150 tūkstoši eiro enterālo maisījumu iegādei bērniem, kas atrodas paliatīvajā aprūpē. Veselības ministrs Guntis Belēvičs LNT ziņām apliecināja, ka šāda summa speciālās pārtikas iegādei tiks atvēlēta arī turpmākajos gados.

Šobrīd valstī ir 160 neārstējami slimi bērni, un 40 no viņiem ir nepieciešama šāda speciālā pārtika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT ziņu dienests jau vairākkārt ir informējis, ka līdz šim valsts nespēja atrast līdzekļus, lai apmaksātu šo pārtiku.

Turklāt Labklājības un Veselības ministrijas nespēja vienoties par to, kurai ministrijai būtu jāpalīdz šiem bērniem.

Pagājušā gada nogalē drīz pēc stāšanās veselības ministra amatā Guntis Belēvičs raidījumā Dombura studija solīja, ka naudu atradīs un tagad ir apliecinājis, ka Veselības ministrija enterālo maisījumu iegādei novirzīs 150 tūkstošus eiro gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl