VM: Ceturtdien pret Covid-19 vakcinēto skaits varētu pārsniegt 600 000 Latvijas iedzīvotāju

0 Komentāru
VM: Ceturtdien pret Covid-19 vakcinēto skaits varētu pārsniegt 600 000 Latvijas iedzīvotāju
SINTIJA ZANDERSONE, LETA

Latvijā turpinās vakcinācija pret Covid-19 un šodien vakcinācijas pret Covid-19 procesā iesaistīto skaits varētu pārsniegt jau 600 000 Latvijas iedzīvotāju vecumā no 12 gadiem, informēja Veselības ministrijā (VM).

No 19. jūnija tiek uzsākta izbraukuma vakcinācija gadatirgos visā Latvijā. Vakcinācija  gadatirgos notiks bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan Nacionālie bruņotie spēki.

Aizkrauklē pie “IGA centra” būs iespēja vakcinēties no plkst. 7-15, bet Gulbenē, Ābeļu ielā 2 – no plkst.9 līdz 15, kamēr pie Talsu tautas nama – no plkst.10 līdz 17:00, savukārt Vecumniekos vakcinācija 20.jūnijā būs pieejama pie Vecumnieku tautas nama no plkst.9 līdz 14. Gadatirgos tiks vakcinēts ar “Janssen” vakcīnu.

No 18. jūnija tiek uzsākta vakcinācija pret Covid-19 arī īpašos vakcinācijas punktos, kas tiek ierīkoti tirdzniecības centros visās Latvijas lielākajās pilsētās. Plānoti līdz 25 vakcinācijas punktiem tirdzniecības centros visā Latvijā.

Vienā vakcinācijas punktā katrā lielveikalā var nodrošināt vakcināciju vidēji 300 personām dienā, nedāļā tiek plānoti ap 7 500 vakcinācijas faktu.

No 18,jūnija vakcinācijas pakalpojumi būs pieejami tirdzniecības centrā “Galleria Riga”” 6. stāvā, tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” 1. stāvā un tirdzniecības centrā “Domina Shopping” 1. stāvā.

No 21.jūnija. darbību sāks vakcinācijas punkti tirdzniecības centru “Alfa” un “Akropole” 1.stāvos, kā arī un Liepājā – tirdzniecības centrā “XL Sala”, no 28.jūnija tirdzniecības centrā “Riga Plaza”.

Tuvākajā laikā vakcinācijas punkti tiks atvērti arī tirdzniecības centros “Origo”, “Olimpia”, “SĀGA”, “Sky&More”, “Mols”, “Spice” (“VC4 medicīnas centrā”), tirdzniecības centrā “Ozols”, “Korso”, Jūrmalā, “Ditton nams” 1. stāvā, Daugavpilī.

Vakcinācijas pakalpojums būs pieejams gan ar iepriekšējo reģistrāciju www.manavakcina.lv vai pa tālruni 8989, sākot no 17.jūnija, gan bez iepriekšējā pieraksta.
0 Komentāru