VK: Pensiju sistēma ir stabila

Komentāri

Pensiju sistēma ir stabila, tomēr tā vēl ir pilnveidojama. Šādus secinājumus pēc apjomīgas pensiju sistēmas revīzijas izteikusi Valsts kontrole.

Pensiju sistēmas stabilitāti apliecina divas pārvarētas ekonomiskās krīzes, ir radīti daudzi priekšnosacījumi, lai pensijas pēc gadu desmitiem saņemtu arī patlaban strādājošie. Tā norāda Valsts kontroliere. Taču iedzīvotājiem ir zems uzticības līmenis pensiju sistēmai – daudzi uz to nepaļaujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts kontrole secinājusi, ka pēdējos gados cilvēki masveidā veic nelielas sociālās iemaksas pensiju budžetā vai nedara to vispār.

Plašāk par secinājumiem – LNT Ziņu sižetā!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl