VK: Pensiju sistēma ir stabila

Komentāri

Pensiju sistēma ir stabila, tomēr tā vēl ir pilnveidojama. Šādus secinājumus pēc apjomīgas pensiju sistēmas revīzijas izteikusi Valsts kontrole.

Pensiju sistēmas stabilitāti apliecina divas pārvarētas ekonomiskās krīzes, ir radīti daudzi priekšnosacījumi, lai pensijas pēc gadu desmitiem saņemtu arī patlaban strādājošie. Tā norāda Valsts kontroliere. Taču iedzīvotājiem ir zems uzticības līmenis pensiju sistēmai – daudzi uz to nepaļaujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts kontrole secinājusi, ka pēdējos gados cilvēki masveidā veic nelielas sociālās iemaksas pensiju budžetā vai nedara to vispār.

Plašāk par secinājumiem – LNT Ziņu sižetā!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl