5 komentāri
Vizītē uz AAE devies ne tikai Vējonis, bet arī Šlesers un viņa dēls
Ekrānuzņēmums no Facebook

Vizītē uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem (AAE) devies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ekonomikas, zemkopības un satiksmes ministri, kā arī plaša uzņēmēju delegācija. Kā liecina vizītes laikā uzņemtās un “Facebook” ievietotās fotogrāfijas, delegācijas dalībnieku vidū ir arī Ainārs Šlesers, kā arī viņa dēls Edvards Šlesers.

Kā iepriekš vēstīja Valsts prezidenta preses dienests, vizītes laikā plānotas Valsts prezidenta tikšanās ar augstākajām AAE amatpersonām, kā arī paplašināt Latvijas un AAE līgumtiesisko bāzi un stiprināt ekonomiskās attiecības.

Ekrānuzņēmums no “Facebook”

Vizītes ietvaros Raimonds Vējonis apmeklē arī starptautisko pārtikas un viesmīlības izstādi ”Gulfood 2017” Dubaijā, kurā ar nacionālo stendu jau ceturto reizi piedalīsies Latvijas pārtikas ražotāji.

Valsts prezidents Dubaijā atklāj arī Latvijas un AAE uzņēmēju biznesa forumu, kura mērķis ir paplašināt Latvijas un AAE ekonomisko un tirdzniecības sadarbību.

TOP komentāri

 • Ansis
  +10 +10 0

  Ansis

  Dārgie latvieši, jums ir jāsaprot Vējonis ir Šlesera ieliktenis. Šleseru mafija kontrolē 95% politisko tirgu Lavijā. Tāpēc esam tik nabagi, mūs visus izģērbj...
 • Jānis
 • Svetlana Oliņa
  +5 +5 0

  Svetlana Oliņa

  Kāpēc tikai dēls Edvards līdzi, viņam taču ir pulkāki bērni - visus arī vajadzēja ņemt uz AEE.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl