Komentāri

Krievija savu operāciju Sīrijā sākusi tāpēc, lai novērstu uzmanību no iebrukuma Ukrainā, un šobrīd Baltijas valstis nedrīkst pieļaut kļūdas, lai nekļūtu par tās nākamo upuri, uzskata NATO centra vadītājs Jānis Sārts.

Viņš apliecina, ka Krievijas “troļļi” Latvijā darbojas ļoti aktīvi – viņi izmanto spiegošanas metodes internetā un sociālajos tīklos uzbrūk individuāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attiecībā uz drošības jautājumiem šobrīd ir jābūt ļoti piesardzīgiem – operācija Sīrijā ir sākta tāpēc, lai novērstu uzmanību no iebrukuma Ukrainā, kur Krievija vairs neredz tālāku risinājumu, norāda Sārts. Šobrīd lielais jautājums ir par to, kā Krievija rīkosies tālāk.

Ja NATO veiks pareizos soļus, tad Krievijas agresijas nākamais mērķis nebūs Baltijas valstis. Tāpēc šobrīd Latvija nedrīkst kļūdīties.

Skaties video:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl