Visu cieņu! Ziemassvētku tirdziņā labdarībai savākti 40 000 eiro

Komentāri

Latvijā sākusies Ziemassvētku gaidīšana. Daudzi jau laicīgi sāk iegādāties arī dāvanas, lai tas nebūtu jādara pēdējā mirklī. Laba vieta, kur sarūpēt dāvanas ir arī dažādie tirdziņi. Viens tāds noticis ar Latvijā pārstāvēto ārvalstu vēstniecību dalību. Par suvenīriem ietirgotā nauda tiks ziedota labdarībai.

Jau divdesmit gadus decembra pirmajā sestdienā Rīgā notiek īpašs Ziemassvētku tirdziņš – vienā vietā iespējams doties apkārt pasaulei. Šeit vienkopus sapulcējušās gandrīz visas ārvalstu vēstniecības un tirgo savai valstij raksturīgus suvenīrus un gardumus. Pirmssvētku tirgošanās notiek cēla mērķa vārdā – sapelnītā nauda ziedota labdarībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirdziņš sastāv ne tikai no tirgošanās, bet arī izsoles. Kopumā mēs vidēji ietirgojam ap 30 000 eiro. Tā ir gada summa, ar ko rēķināties, lai varētu palīdzēt labdarības organizācijām.

Pasākumu organizē Starptautiskais sieviešu klubs, kurā apvienojušās vēstnieku sievas un dalība šajā klubā ļauj aizpildīt brīvo laiku un iepazīt vietējo kultūru un cilvēkus. Sieviešu klubs sadarbojas ar vairākām organizācijām, piemēram, SOS bērnu ciematu, palīdz Iļģuciema sieviešu cietuma jaunajām māmiņām, krīzes centriem, bērnunamiem.

Lai labdarībai nopelnītu iespējami vairāk naudas, vēstniecības padomājušas par kārdinošu preču klāstu. Skanot bērnu korim un Ziemassvētku melodijām, vieni apmeklētāji tirdziņā iegādājas preces tūlītējam priekam, citi jau gatavo dāvanu maisus svētku vakaram.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl