Visu cieņu! Ziemassvētku tirdziņā labdarībai savākti 40 000 eiro

Komentāri

Latvijā sākusies Ziemassvētku gaidīšana. Daudzi jau laicīgi sāk iegādāties arī dāvanas, lai tas nebūtu jādara pēdējā mirklī. Laba vieta, kur sarūpēt dāvanas ir arī dažādie tirdziņi. Viens tāds noticis ar Latvijā pārstāvēto ārvalstu vēstniecību dalību. Par suvenīriem ietirgotā nauda tiks ziedota labdarībai.

Jau divdesmit gadus decembra pirmajā sestdienā Rīgā notiek īpašs Ziemassvētku tirdziņš – vienā vietā iespējams doties apkārt pasaulei. Šeit vienkopus sapulcējušās gandrīz visas ārvalstu vēstniecības un tirgo savai valstij raksturīgus suvenīrus un gardumus. Pirmssvētku tirgošanās notiek cēla mērķa vārdā – sapelnītā nauda ziedota labdarībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirdziņš sastāv ne tikai no tirgošanās, bet arī izsoles. Kopumā mēs vidēji ietirgojam ap 30 000 eiro. Tā ir gada summa, ar ko rēķināties, lai varētu palīdzēt labdarības organizācijām.

Pasākumu organizē Starptautiskais sieviešu klubs, kurā apvienojušās vēstnieku sievas un dalība šajā klubā ļauj aizpildīt brīvo laiku un iepazīt vietējo kultūru un cilvēkus. Sieviešu klubs sadarbojas ar vairākām organizācijām, piemēram, SOS bērnu ciematu, palīdz Iļģuciema sieviešu cietuma jaunajām māmiņām, krīzes centriem, bērnunamiem.

Lai labdarībai nopelnītu iespējami vairāk naudas, vēstniecības padomājušas par kārdinošu preču klāstu. Skanot bērnu korim un Ziemassvētku melodijām, vieni apmeklētāji tirdziņā iegādājas preces tūlītējam priekam, citi jau gatavo dāvanu maisus svētku vakaram.

Video

Lasi vēl