Visu cieņu! Ziemassvētku tirdziņā labdarībai savākti 40 000 eiro

Komentāri

Latvijā sākusies Ziemassvētku gaidīšana. Daudzi jau laicīgi sāk iegādāties arī dāvanas, lai tas nebūtu jādara pēdējā mirklī. Laba vieta, kur sarūpēt dāvanas ir arī dažādie tirdziņi. Viens tāds noticis ar Latvijā pārstāvēto ārvalstu vēstniecību dalību. Par suvenīriem ietirgotā nauda tiks ziedota labdarībai.

Jau divdesmit gadus decembra pirmajā sestdienā Rīgā notiek īpašs Ziemassvētku tirdziņš – vienā vietā iespējams doties apkārt pasaulei. Šeit vienkopus sapulcējušās gandrīz visas ārvalstu vēstniecības un tirgo savai valstij raksturīgus suvenīrus un gardumus. Pirmssvētku tirgošanās notiek cēla mērķa vārdā – sapelnītā nauda ziedota labdarībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirdziņš sastāv ne tikai no tirgošanās, bet arī izsoles. Kopumā mēs vidēji ietirgojam ap 30 000 eiro. Tā ir gada summa, ar ko rēķināties, lai varētu palīdzēt labdarības organizācijām.

Pasākumu organizē Starptautiskais sieviešu klubs, kurā apvienojušās vēstnieku sievas un dalība šajā klubā ļauj aizpildīt brīvo laiku un iepazīt vietējo kultūru un cilvēkus. Sieviešu klubs sadarbojas ar vairākām organizācijām, piemēram, SOS bērnu ciematu, palīdz Iļģuciema sieviešu cietuma jaunajām māmiņām, krīzes centriem, bērnunamiem.

Lai labdarībai nopelnītu iespējami vairāk naudas, vēstniecības padomājušas par kārdinošu preču klāstu. Skanot bērnu korim un Ziemassvētku melodijām, vieni apmeklētāji tirdziņā iegādājas preces tūlītējam priekam, citi jau gatavo dāvanu maisus svētku vakaram.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl