Komentāri

Ceturtdien uguns plosījusies kādā piecstāvu namā Daugavpilī, kur no liesmām un dūmiem paglābts kāds 77 gadus vecs vīrs. Ko atklāj kaimiņi un kā šodien izskatās notikuma vietā?

Pusdienlaikā, vairāki šī 18.novembra ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji izdzirdējuši klusus paukšķus, kas līdzinājušies sprādzieniem. Tad brīdi valdījis klusums, taču jau pāris minūtes vēlāk parādījusies aizdomīga smaka un no logiem parādījušies dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc dažām minūtēm, notikuma vietā ieradušies vairāki ugunsdzēsēju auto un vīri, steiguši ko glābt. Tie iedzīvotāji, kuri dienas vidū vēl bijuši mājās izvesti uz ielas. Mājas iedzīvotāja atzīst, ka lielākie satraukumi bijuši par otrā stāva dzīvokļa iemītnieku, kādu 77 gadus vecu vīru.

Ugunsdzēsēji atklāj, ka sirmais vīrs saindējies ar dūmiem, tādēļ nogādāts tuvējā slimnīcā. Cik zināms, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Ugunsgrēks pilnībā likvidēts īsi pirms vieniem dienā. Kopumā, nelielajā otrā stāva dzīvoklī izpostīti aptuveni 30 m2. Izdegusi virtuve un dzīvojamā istaba. Diemžēl, pamatīgi cietuši arī apakšstāva iemītnieki.

Ugunsdzēsēji, kā šīs postošās ugunsnelaimes iespējamos iemeslus norādījuši īssavienojumu elektrosistēmā. To, vai šīs aizdomas izrādīsies patiesas un vai tas, kā saistīts ar kaimiņu dzirdētajiem, aizdomīgajiem trokšņiem, izmeklēšanas laikā noskaidros vietējie policisti.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl