Komentāri

Ceturtdien uguns plosījusies kādā piecstāvu namā Daugavpilī, kur no liesmām un dūmiem paglābts kāds 77 gadus vecs vīrs. Ko atklāj kaimiņi un kā šodien izskatās notikuma vietā?

Pusdienlaikā, vairāki šī 18.novembra ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji izdzirdējuši klusus paukšķus, kas līdzinājušies sprādzieniem. Tad brīdi valdījis klusums, taču jau pāris minūtes vēlāk parādījusies aizdomīga smaka un no logiem parādījušies dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pēc dažām minūtēm, notikuma vietā ieradušies vairāki ugunsdzēsēju auto un vīri, steiguši ko glābt. Tie iedzīvotāji, kuri dienas vidū vēl bijuši mājās izvesti uz ielas. Mājas iedzīvotāja atzīst, ka lielākie satraukumi bijuši par otrā stāva dzīvokļa iemītnieku, kādu 77 gadus vecu vīru.

Ugunsdzēsēji atklāj, ka sirmais vīrs saindējies ar dūmiem, tādēļ nogādāts tuvējā slimnīcā. Cik zināms, viņa dzīvībai briesmas nedraud. Ugunsgrēks pilnībā likvidēts īsi pirms vieniem dienā. Kopumā, nelielajā otrā stāva dzīvoklī izpostīti aptuveni 30 m2. Izdegusi virtuve un dzīvojamā istaba. Diemžēl, pamatīgi cietuši arī apakšstāva iemītnieki.

Ugunsdzēsēji, kā šīs postošās ugunsnelaimes iespējamos iemeslus norādījuši īssavienojumu elektrosistēmā. To, vai šīs aizdomas izrādīsies patiesas un vai tas, kā saistīts ar kaimiņu dzirdētajiem, aizdomīgajiem trokšņiem, izmeklēšanas laikā noskaidros vietējie policisti.

Video

Lasi vēl