Visrosīgākie Lielās talkas dalībnieki bijuši Pierīgā

1 komentārs

Talkojot 1422 vietās Latvijā un ārpus tās, visrosīgākie Lielās talkas dalībnieki bijuši Pierīgā, informēja Lielās Talkas sabiedrisko attiecību pārstāve Gita Sauka.

Viņa piebilst, ka talkotāji ir aktīvi ikvienā Latvijas nostūrī, jo šogad tika pieteiktas 1422 talkošanas vietas, no kurām 10 bija ārpus Latvijas.

Piemēram, šī ir pirmā reize, kad Skotijā dzīvojošie latvieši piedalās Lielajā talkā. Ziemeļskotijas pilsētas Aberdīnas apkaimē talka notiks rītdien, kad kopīgiem spēkiem paredzēts sakopt apkaimes netīrāko vietu.

Lai gan talka oficiāli noslēdza plkst.15, no pieredzes zināms, ka talkotāji bieži vien darba lauku atstāj jau tumsai tuvojoties, jo darba ir patiesi daudz. “Tāpēc visus, kuri vēl nav paguvuši pievienoties kādai talkai, aicinām to darīt,” teikts paziņojumā presei.

Jau ziņots, ka akcijas svinīgās atklāšanas pasākums notika 11.novembra krastmalā plkst.9 pie Lielā Kristapa skulptūras. Tajā piedalījās Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP).

1 komentārs