“Vispār nekādas informācijas nav!” Lidostas Rīga pasažieri sūdzas par izjauktajiem ceļojumu plāniem

0 Komentāru
“Vispār nekādas informācijas nav!” Lidostas Rīga pasažieri sūdzas par izjauktajiem ceļojumu plāniem

Šovakar Starptautiskā lidosta Rīga lidmašīnas avārijas dē ir ļaužu pārpilna – lidostas telpās pie informācijas centra un biļešu apmaiņas drūzmējas gan tie, kuri bija plānojuši šodien doties ārzemju darīšanās vai ceļojumos, gan tie, kuri vēlējās sagaidīt ciemiņus no ārvalstīm.

Starptautiskās lidostas Rīga skrejceļš tehnisku iemeslu dēļ šodien tika slēgts uz vairāk nekā piecām stundām. Tas izraisīja pamatīgu ļaužu drūzmēšanos lidostas telpās. Daži pauda pārdzīvojumu par neziņu, citi – par neizpratni, ko darīt tālāk, jo vēl ap pulksten 17.30 daudzi nezināja, vai un kad varēs nokļūt ieplānotajā galamērķī.

Pasažiere Zane bija iecerējusi pēcpusdienā izlidot uz Donkāsteru ar savu 2 gadus veco bērniņu. “Lidmašīna kavējas, man ir maziņš bērns. Un viņi neko nevar darīt,” viņa saka. “Man tagad ir ar bērnu kaut kur jābūt. Ar ratiņiem viņi nenodrošina. Rati ir tikai “sterilajā zonā” lejā, bet tur ir pārpildīts.”

Arī Jelenai ar ģimeni iecerētais lidojums nav noticis, kā iecerēts. Sieviete plānojusi izlidot no Rīgas pulksten 13.15, bet līdz pulksten 17.30 lidostā vadījusi laiku neziņā ar meitu un mazbērnu. “Mēs pat nezinām, kur ir iespējams saņemt bagāžu! Vispār nekādas informācijas nav! Lidosim vai nelidosim. Rīt, otrdien, Nezinu… ” viņa saka.

Arī pasažieris Andrejs, kurš bija ieplānojis mērot ceļu uz Varšavu, sestdien galamērķī nenonāks. Viņu sastopam stāvot vairākus simtus garajā rindā pie biļešu atgriešanas un maiņas: “Nebija nekādas informācijas, ka ir lidostā kādas problēmas. Bija uz reģistrēšanos liela rinda, bet reģistrēja tikai divi cilvēki no trijiem pie galda.”

Vēlāk Andrejam piezvanījis draugs, kurš pastāstījis, ka reiss uz Varšavu atcelts, bet lidostas darbinieki ieteica ieņemt rindu, lai varētu apmainīt biļetes.

Lidsabiedrības airBaltic pārstāvji paziņojuši, ka notikusī avārija ir ietekmējusi 1351 kompānijas pasažieri, taču, cik šādu pasažieru ir kopumā citās lidsabiedrībās, pašlaik nav zināms.

Video

0 Komentāru