Visiem Latvijā dzimušajiem bērniem rosina piešķirt pilsonību

2 komentāri

Visiem jaundzimušajiem, tostarp nepilsoņu bērniem, automātiski jāpiešķir Latvijas pilsonība, – tas ir viens no Valsts prezidenta izveidotās sabiedrības saliedēšanas veicināšanas ekspertu grupas ieteikumiem.

Šodien ekspertu grupa prezentēja savus secinājumus Rīgas pilī rīkotā slēgtā diskusijā par piederības latviešu nācijai noteikšanas pamatiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksperti secinājuši, ka integrācijas politika Latvijā nav izgāzusies, taču sabiedrības saliedēšanas veicināšanai iesaka vairākas lietas, tostarp automātisku Latvijas pilsonību visiem jaundzimušajiem.

Ko vēl eksperti iesaka sabiedrības saliedēšanas veicināšanai, kādēļ viņu ieskatā Latvija virzās ceļā uz vienotu sabiedrību? Vai no viņu ieteikumiem varētu tapt likumdošanas iniciatīva? Plašāk – LNT Ziņu sižetā:

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Valstij augstākajā līmenī jāatvainojas par kļūdām 90-tajos gados attieksmē pret lojālajiem cittautiešiem, kas piedalījās valsts neatkarības atjaunošanā, vienalga, pilsoņi vai nepilsoņi viņi tagad,ja vajag, jāpiešķir pilsonība par īpašiem nopelniem,un kas tā par tautibu-krievvalodīgie.Ir ukraini, krievi, romi utt.
  • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl