Visi negodīgie VID darbinieki tiks atlaisti un saņems pelnītu sodu, sola ministre

7 komentāri

Visi negodprātīgie VID darbinieki tiks atlaisti un sodīti, tā apliecināja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pēc tam, ka publiskajā telpā izskanēja informācija, ka negodīgos darbiniekus pārcels uz citām iestādēm, kas nav saistītas finanšu dienestiem. Līdz 1. maijam VID priekšniecei ir uzdots sakārtot savas iestādes darbu.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola ir noteikusi konkrētu termiņu – līdz 1. maijam Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektorei Inārai Pētersonei ir jānodrošina, ka visi darbinieki, uz kuriem kritusi aizdomu ēna, vairs nestrādātu ne ieņēmumu dienestā, ne citās valsts iestādēs. Pašlaik gan netiek atklāti nedz negodīgo personu vārdi, nedz viņu skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc visiem skandāliem paredzēts VID ieviest arī regulāru darbinieku rotāciju. Kā skaidroja ministre, tā būs kā preventīva funkcija, lai nodrošinātos pret koruptīvām saitēm, kas var izveidoties starp ilggadējiem darbiniekiem un noziedzīgo pasauli.

Tāpat VID vadītājai Pētersonei “jāstāda priekšā” arī reformas, kā tiks stiprināta dienesta iekšējā drošība, kā arī priekšlikumi, kā motivēt godīgos darbiniekus un palielināt viņiem atalgojumu.

Tikmēr konkrētāka rīcība no Ministru prezidenta Māra Kučinska puses tiek solīta desmit dienu laikā. Tāpat tiek akcentēts, ka šīs reformas neskars tikai VID struktūrvienības, bet ka tā ir cīņa pret negodprātību valsts pārvaldē kopumā.

Video

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +6 +6 0

  Haralds Elceris

  es tepat in†ernā†ā lasīju, ka viņus pa paradumam vro†ēs uz citām siltām vir†ām!
 • Anita
  +5 +5 0

  Anita

  Saņems sodu ! -rotēs, tiks atlaisti,pakratīs brīdinājuma ''pirkstu'',liks cietumā...Pirmām kārtām ,lai atdod valstij ''kukuļus'' ar visu PVN, tad ar trūkstošie % valsts kasē būs vietā!!!
 • čiks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl