VISC: Vēstures eksāmens “noplūdis” no kādas skolas

1 komentārs

Atkal nopludināti skolēnu eksāmenu jautājumi. Šorīt nelikumīgi izplatīts īstais 9. klases vēstures eksāmens, un šādu rīcību sākusi skaidrot Valsts policija.

Vakar vakarā huligāni izplatījuši diezgan ticamu vēstures eksāmenu viltojumu, tomēr šorīt daudzu 9. klases skolēnu mobilajos telefonos īsi pirms eksāmena sākuma tika atsūtītas īstā vēstures eksāmena lapas. To tagad apliecina arī Valsts izglītības satura centrs, kas arī šorīt īsi pirms eksāmena sākuma no dažādiem informācijas avotiem bija saņēmis šādas ziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī par šo gadījumu centrs vērsās policijā, kas šobrīd veic notikumu pārbaudi. Centra pārstāve norādīja, – šis vēstures eksāmens netiks atcelts, un tas arī neietekmēs vērtējumu, jo skolēniem nav jācieš tādēļ, ka izglītības iestāžu pedagogi, iespējams, rīkojas negodprātīgi.

Šogad bieži nopludināti eksāmenu jautājumi vai tēmas, tāpēc Valsts izglītības satura centrs strādā pie risku un jauninājumu izvērtēšanas, lai pilnveidotu procesu un eksāmenu norisi nākamgad padarītu drošāku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl