VISC: Vēstures eksāmens “noplūdis” no kādas skolas

1 komentārs

Atkal nopludināti skolēnu eksāmenu jautājumi. Šorīt nelikumīgi izplatīts īstais 9. klases vēstures eksāmens, un šādu rīcību sākusi skaidrot Valsts policija.

Vakar vakarā huligāni izplatījuši diezgan ticamu vēstures eksāmenu viltojumu, tomēr šorīt daudzu 9. klases skolēnu mobilajos telefonos īsi pirms eksāmena sākuma tika atsūtītas īstā vēstures eksāmena lapas. To tagad apliecina arī Valsts izglītības satura centrs, kas arī šorīt īsi pirms eksāmena sākuma no dažādiem informācijas avotiem bija saņēmis šādas ziņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī par šo gadījumu centrs vērsās policijā, kas šobrīd veic notikumu pārbaudi. Centra pārstāve norādīja, – šis vēstures eksāmens netiks atcelts, un tas arī neietekmēs vērtējumu, jo skolēniem nav jācieš tādēļ, ka izglītības iestāžu pedagogi, iespējams, rīkojas negodprātīgi.

Šogad bieži nopludināti eksāmenu jautājumi vai tēmas, tāpēc Valsts izglītības satura centrs strādā pie risku un jauninājumu izvērtēšanas, lai pilnveidotu procesu un eksāmenu norisi nākamgad padarītu drošāku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl