1 komentārs

Nedaudz kritušies vidusskolēnu uzrādītie eksāmenu rezultāti obligātajos priekšmetos. Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sliktāk nokārtoti valsts pārbaudījumi latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā.

Pretēja situācija vērojama fizikā, ķīmijā un bioloģijā, kur vidējais rezultāts nedaudz, bet tomēr kāpis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts izglītības satura centrs šobrīd apkopojis galvenos rādītājus, detalizētāka analīze tiks veikta turpmāko nedēļu laikā.

Komentējot eksāmenu rezultātus, izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis paziņojis, ka kritums obligātajos priekšmetos apliecina reformu nepieciešamību nozarē. Daļēji tam piekrīt arī viens no viņa priekšgājējiem Roberts Ķīlis.

Vienlaikus Ķīlis norāda, ka tiešas paralēles starp katra gada rādītājiem vilkt nevar, jo uzdevumi neatkārtojas, tādējādi nedaudz, taču vērtējumu var paaugstināt vai pazemināt.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0 0 0

  Skolnieciņš

  Tā sanāk, ka aizvadīto 12.klašu Skolnieciņi™ ir pastulbi gan matemātikā, gan latviešu valodā. Skumji, bet fakts. Ja nav smadzenes, ko darīt? Rīgas 1.ģimnāzijā Skolnieciņi™ ir stipri gudrāki. Vai ir jēga vainot Skolnieciņus™? Nu, nezinu. Cienīsim matemātikas teorēmas un dzimto valodiņu. Citādu gan Skolnieciņi™, gan Skolotājiņi™ izmirs. Skolnieciņu™ Irijā nepiespiest sēnes vākt!!! Ko man darīt, ja latvju tautas jaunatne lumpanizējas?

  Patiesā cieņā, Skolnieciņš

  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

  ®Skolnieciņš

  Skolnieciņš™

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl