2 komentāri

Valsts izglītības satura centrs noraida runas par latviešu valodas centralizēto eksāmenu slikto kvalitāti.

Un norāda, ka tas netiks mainīts un arī turpmāk visi jaunieši, beidzot vidusskolu, kārtos pēc viena un tā paša standarta vienu un to pašu eksāmenu latviešu valodā. Vakar par izglītības jomu galvaspilsētā atbildīgā Rīgas domes komitejas vadītāja Eiženija Aldermane pauda uzskatu, ka atsevišķās Rīgas mikrorajona skolās sliktas ir nevis skolēnu latviešu valodas zināšanas, bet gan slikts ir pats eksāmens.

Latviešu valodas eksāmens kopējs latviešu un krievu skolām ir kopš 2012. gada, un Valsts izglītības satura centrs norāda, ka tā rezultāti ir ļoti līdzīgi abās skolās.

TOP komentāri

 • Latvietis ar C līmeni
  0 0 0

  Latvietis ar C līmeni

  Gatavoties tieši eksāmenam nevis mācīties valodu un trennēties viņu lietot ir augstākā līmeņa idiotisms. Tas attiecas uz jebkuru citu mācību priekšmetu, jā faktus un likumus iekaļam, bet pielietojumu(kautvai uz papīra) ir jāmāk atrast.
  Un tas teksts ka kautkas ir izmainīts eksāmenā ir vienkārši smieklīgs, vai tā dāma gribēja, lai eksāmeni katru gadu ir identiski?
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Eksāmens nav viegls, prasa domāšanu, savu viedokli un prasmi to gan pateikt, gan pamatot.Iezubrīt neko nevar un atrunāt.Es, pensionārs, iepriekšējo gadu darbu mājās izpildīju, mazmeita atnesa uzdevumus no skolas.Lai sliņķu aizstāvji paklusē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl