Komentāri
Visbūtiskāk negaisa dēļ vilcienu satiksme bija traucēta Saulkrastos
Patrīcija Eglīte / LETA

Sestdien negaisa dēļ visbūtiskāk vilcienu satiksme bija traucēta Saulkrastos, aģentūru informēja VAS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) pārstāve Ieva Kustova.

Viņa norādīja, ka sestdienas vakarā negaisa dēļ Saulkrastu dzelzceļa līnijā nogāzti vairāki koki, kas nobloķēja satiksmi abos virzienos – gan uz Saulkrastiem, gan uz Rīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī iemesla dēļ satiksme bija apturēta un uzņēmuma brigādes notikuma vietā vāca kokus. Darbi prasījuši krietni vairāk laika nekā sākotnēji tika paredzēts, un satiksmi izdevās atjaunot tikai krietni pirms pusnakts, skaidroja Kustova.

AS “Pasažieru vilciens” pārstāvis Egons Ālers piebilda, ka negaisa dēļ vilcieni nekursēja posmā no Lilastes līdz Skultei.

Tāpat sestdien dzelzceļa satiksme tika apturēta Koknesē un Līvānos, kur vēlu vakarā negaisa dēļ pie dzelzceļa bija nogāzti koki. Abās šajās vietās satiksmi atjaunot izdevies diezgan ātri, proti, nepilnas stundas laikā, piebilda Kustova.

Tāpat daži vilcieni, pēc Ālera paustā, dienas laikā kavējās karstumā noteiktā ātruma ierobežojuma dēļ, tomēr tagad visi vilcieni kursē pēc saraksta.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl