Komentāri
Visbiežāk sadzīves traumas gūst Dvīņu un Lauvas horoskopa zīmē dzimušie
FOTO: Flickr

Kopumā teju katrs ceturtais (24%) cilvēks, kurš gūst kādu traumu, ir dzimis Dvīņu vai Lauvas horoskopa zīmē. Nākamā horoskopa zīme, kura visbiežāk gūst kādu sadzīves traumu, ir Ūdensvīrs – tie ir 11% jeb katrs desmitais cilvēks, liecina Swedbank apdrošināšanas apkopotie dati.

Savukārt apdomīgākās horoskopa zīmes, kurās dzimušie sadzīves traumās iedzīvojas visretāk, ir Vērsis (tikai 4%), Auns (5%) un Mežāzis (5%).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā pavasarī 8% gadījumu sadzīves traumas guvuši Jaunavas un Svaru horoskopa zīmē dzimušie. Savukārt 7% gadījumu – Skorpiona un Zivs zīmē dzimušie. Vēža un Strēlnieka zvaigznājā dzimušie šajā pavasarī dažādas sadzīves traumas guvuši vienādi 6% gadījumu. Biežākie traumu gūšanas iemesli – mājas remonta darbi, kā arī sportošana un citi vaļasprieki.

”Jāņem vērā, ka pat piedzimšana ”zem laimīgas zvaigznes” tomēr nozīmē tikai un vienīgi to, ka drošība ir mūsu pašu rokās. Šī pavasara statistika tam ir dzīvs pierādījums, jo redzam, ka pat šķietami parasts kritiens var nozīmēt iedzīvošanos nopietnā traumā, kas uz laiku ietekmē arī darbaspējas. Drošākais veids, kā parūpēties par to, lai papildus traumas radītajam diskomfortam, nebūtu jācieš arī finansiāli zaudējumi, ir apdrošināšana,” stāsta Reinis Jansons, Swedbank Uzkrājumu un apdrošināšanas atbalsta daļas Latvijā vadītājs.

Raugoties uz šajā pavasarī gūto traumu gadījumiem, minami daži piemēri – pēc neveiksmīga kritiena no šūpolēm saņemta apdrošināšanas atlīdzība 472 eiro apmērā. Savukārt traumējoties pēc kritiena no trepēm, saņemta apdrošināšanas atlīdzība 566 eiro apmērā. Sporta traumas rezultātā saņemta apdrošināšanas kompensācija pat 472 eiro apmērā. Savukārt paslīdot uz lamināta grīdas, saņemta apdrošināšanas kompensācija 177 eiro apmērā.

Savukārt analizējot, kuras no horoskopu zīmēm gūto traumu rezultātā saņēmušas lielākās apdrošināšanas atlīdzības, redzams, ka līderi ir dvīņu un vērša zīmē dzimušie, gūto traumu rezultātā saņemot kompensāciju vidēji 973 eiro apmērā. Te vērts atzīmēt, ka tieši vērša zīmē dzimušie traumas gūst salīdzinoši retāk, toties – ar ievērojami augstākām apdrošināšanas prēmiju izmaksām. Tiem seko lauvas, svaru un ūdensvīru zīmē dzimušie, gūto traumu rezultātā saņemot kompensāciju vidēji 708 eiro apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl