13 komentāri
Vīrs meža darbos gūst liktenīgu traumu, sieva arī kļūst par invalīdi
Foto: Facebook/snowflakechildren

Lai savās mājās atgrieztos un ”normālos apstākļos” dzīvot varētu kāda ģimene, kur abi vecāki ir invalīdi, nepieciešami 900 eiro. Diemžēl sabiedrības atbalsts nav bijis pārāk liels, un patlaban ģimenei ziedoti vien 175 eiro, ziņo labdarības organizācija Charity for children Snowflake.

Liktenīgā diena mežā

Tētis Uģis kļuva par 1. grupas invalīdu pirms pāris gadiem, kad meža darbu laikā viņam uzkrita virsū koks, laužot mugurkaulu. Šobrīd vīrietis pārvietojas tikai invalīdu ratiņos, un ikdienā nepieciešami dažādi medikamenti un citi palīglīdzekļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc nelaimes ar vīru veselība krietni sašķobījās arī sievai Inesei. Stresa dēļ Inese iedzīvojās ļoti nopietnās veselības problēmās, kuru dēļ viņai šobrīd ir piešķirta 2. grupas invaliditāte. Pagājušajā gadā atklāta arī diagnoze – HOPS (hroniska obstruktīva plaušu slimība), bronhiālā astma. Aizpērn Inesei tika veiktas divas plaušu operācijas, bet arī pēc šīm manipulācijām Inese ļoti ātri nogurst, un viņai bieži ir lēkmes. Ģimenē aug dēls.

Mājai vajadzīgs remonts

No vecmāmiņas ģimene mantojusi mājiņu ar trim istabām un vannas istabu. Pēc nelaimes ar vīru Inese vairs nespēja apvienot mājas soli un citus darbus, un bargās ziemas dēļ postā aizgāja nama radiatori un apkures sistēma. Tādēļ patlaban visa ģimene mitinās pie Uģa mammas, kur vienā istabā dzīvo četri cilvēki. Viņu pašu mantotajā mājā remonts ir jau sākts, taču lielākos ieguldījumus prasa radiatoru iegāde un ierīkošana.

Ģimene cītīgi strādā

”Ne Inese, ne Uģis paši nesēž rokas klēpī salikuši un meklē jebkādas iespējas, kā nopelnīt naudiņu. Par spīti veselības problēmām, Inese ar dēlu vasarās iet lasīt ogas, ko vēlāk pārdod. Viņi paši pin arī kapu vainadziņus pārdošanai. To veidošanā piedalās arī vīrs, kuram citi darbi īsti nav pa spēkam. Visu naudiņu, ko nopelna, ģimene cenšas paši ieguldīt remontā, taču daudz tam nesanāk atlicināt, jo ikdienas izdevumi šai ģimenei ir pārāk lieli. Ikdienā nepieciešamās lietas ģimene cenšas sagādāt sev pati, taču ļoti priecātos, ja kāds varētu palīdzēt arī ar tām – ļoti noderētu,” raksta Charity for children Snowflake.

”Ja katrs pārskaitītu kaut 0,50 eiro, ģimene varētu atgriezties mājās… Es ticu, ka kopā mēs varam palīdzēt!” rakstīts labdarības organizācijas Facebook lapā.

TOP komentāri

  • pati
  • Inese
    +1 +1 0

    Inese

    Cik briesmīgi, ka cilvēkam jāpazemojas, lai pierādītu , ka ir īstie. Ja tik ļoti grauž tie pāris eiro, nu neskaitat, gnīdas.
  • Linda

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl