Vīrietis pa notekcauruli kāpj uz trešo stāvu pēc “nozaudētām” atslēgām. Iznākums – bēdīgs…

0 Komentāru
Vīrietis pa notekcauruli kāpj uz trešo stāvu pēc “nozaudētām” atslēgām. Iznākums – bēdīgs…

Sestdien Koknesē, Parka ielā, kāds vīrietis kritis no triju stāvu augstuma un guvis nopietnus savainojumus. Izrādās, viņš rāpies pa notekcauruli pats savā dzīvoklī, taču kaut kas nogājis greizi.

42 gadus vecs vīrietis sestdienas pievakarē centās apgūt alpīnista iemaņas, rāpjoties pa lietus ūdeņu notekcauruli uz savu dzīvokli trešajā stāvā. Notekcaurule, izrādās, ir piestiprināta pamatīgi un izturēja vīrieša svaru. Viņam pašam gan veiklības pietrūka, un sekoja kritiens no piecu metru augstuma.

Iemesls šādam kāpienam bija it kā pazaudētās atslēgas… Paradoksāli, bet bez šādas pārgalvības varējis arī iztikt, vienkārši nākamreiz rūpīgāk jāpārbauda kabatas.

Foto

Arī cietušā vīrieša dēls apstiprina, ka atslēgas tētim bijušas kabatā. Lai nu kā – vīrietis ir dzīvs un gultai nav piekalts, taču dažas dienas vēl būs jāuzkavējas Jēkabpils slimnīcā.

Citi mājas iemītnieki, padzirdējuši par nelaimi, cietušajam vēl drīzu atlabšanu. Iedzeršana, protams, ir šī vīrieša vājība, bet visādi citādi esot ļoti sakarīgs kaimiņš un nekādas problēmas līdz šim nav radījis.

Video

0 Komentāru