Komentāri

Ja pieņemam, ka sūtījums visvairāk saņemam priekšvēlēšanu laikā, kā pirmsvēlēšanu aģitāciju, tad Ulda Bārzdiņa pasta kastīte ar nevēlamiem, un ne viņam adresētiem sūtījumiem tiek piepildīta biežāk nekā reizi četros gados. 

”Visdīvainākais ir tas, ka daudzu gadu garumā nāca vēstules no kredītu iestādēm, kas adresētas Andrim Siliņam,” stāsta dzīvokļa īpašnieks Uldis Bārzdiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noslēpumainais Andris Siliņš nekad nav dzīvojis, un nedzīvo konkrētajā Zemes ielā 2. Dzīvokļa saimnieks šādu personu pat nepazīst.

Jānis Bārzdiņš stāsta, ka ir mēģinājis zvanīt uz katru iestādi, no kuras tiek sūtītas mistiskās vēstules, lai informētu, ka šāda persona viņa dzīvoklī nedzīvo. Diemžēl šie mēģinājumi nav vainagojušies panākumiem, svešās vēstules joprojām tiek piegādātas.

Dzīvokļa īpašnieks pieļauj, ka misēklis radies kļūdaini pierakstot adresi. Pārbaudot citas pilsētas, kurās arī ir minētā Zemes iela 2, tiek noskaidrots, ka kļūda tomēr nevarētu būt pieļauta, visdrīzāk, mīklainais Andris Siliņš melo.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl