1 komentārs

Pamēģiniet iedomāties situāciju – jums apzog īpašumu, un jūs tiekat atzīts par cietušo. Sākas izmeklēšanas, zagli noķer, notiesā. Paiet vairāki gadi, līdz jūs pēkšņi saņemat vēstuli no zvērinātu tiesu izpildītāju kantora, ka par zaudējumu piedziņu no zagļa, tiesu izpildītāja rēķins jāapmaksā jums. Piekritīsit – absurds. Jo īpaši, ja jūs par nozagtajām mantām neko, kā atmaksu, neesat saņēmis. Izrādās, ka Latvijā ir gadījumi, kad piepildās tieši šāds scenārijs…

Skaties foto:

Kāds iedzīvotājs cietis no ļaundaru nodarītas zādzības pirms desmit gadiem. Pirms astoņiem gadiem vainīgais notverts, un šķietami viss ir bijis kārtībā. Taču nē… Liels bijis pārsteigums, kad viņš uzzinājis, ka tiesu izpildītājs vēl gaida vairākus desmitus eiro par dažādiem ar šo procesu saistītajiem izdevumiem. Kā atklājies, zaglis pa šo laiku ir “pārcēlies uz citiem medību” laukiem, un kādam viņa sastrādātais ir jāapmaksā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video:

TOP komentāri

  • Zerry
    0 0 0

    Zerry

    Sorry to say, but everyone knows this court system here is bit like a kite in the wind, or let's say like lottery.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl