Vīrieti apsūdz par policijas automašīnas bojāšanu

3 komentāri
Vīrieti apsūdz par policijas automašīnas bojāšanu
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (EDUARDS DENDURS/F64)

Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par policijas automašīnas bojāšanu, aģentūru LETA informēja prokuratūrā.

Šogad jūlijā vīrietis, būdams psihotropo vielu ietekmē, Rīgā, Merķeļa ielā, piegāja pie policijas trafaretās automašīnas un mēģināja minēto automašīnu izstumt uz ceļa braucamās daļas.

Kad tas viņam neizdevās, viņš visiem četriem automašīnas riteņiem noskrūvēja riepu ventiļu uzgaļus, priekšējām automašīnas riepām nopūta gaisu un salocīja automašīnas aizmugurējo stikla tīrītāju.

Turpinot savas noziedzīgās darbības, vīrietis ar rokām salocīja minētās automašīnas spoguli, kā arī divas reizes iespēra pa spoguli un pa labās puses priekšējām durvīm, bojājot tās.

Apkārtējie cilvēki vīrietim aizrādīja, taču, neraugoties uz to, viņš vēl vismaz divas reizes uzspļāva minētajai automašīnai un uzlēca uz tās dzinēja pārsega, bojājot to.

Tādā veidā vīrietis valstij nodarīja zaudējumus 1385 eiro apmērā, izriet no apsūdzības.

Apsūdzētais vienojies ar prokuratūru par 200 stundām piespiedu darba un probācijas uzraudzību uz vienu gadu. Šāds sods vēl jāapstiprina tiesai.