1 komentārs

Jāņu brīvdienās Valsts policija pieķērusi 70 dzērājšoferus, no kuriem trešdaļa ir bijusi 1,5 un vairāk promiļu reibumā.

Savukārt četriem autovadītājiem konstatēts narkotisko vielu reibuma stāvoklis, bet trīs cilvēki gājuši bojā.

Kopumā no 22. jūnija Latvijā pastiprinātā režīmā ik dienas darbojās aptuveni 300 policistu, pārbaudot vairāk nekā 38 tūkstošus autovadītāju. Valsts policijas pārstāvji atzīst, ka salīdzinājumā ar citiem gadiem situācija ir uzlabojusies un autovadītāji arvien retāk pie stūres sēžas reibumā.

Vineta Mistre
Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece

Tie ir vīrieši, kas prevalē šajā situācijā. Sievietes tomēr ir vairāk apzinīgas. Un tie ir gados vairāk jauni cilvēki, kuri sēžas pie stūres reibumā. Vienlaikus vēl kāda tendence, kas ir vērojama tieši Līgosvētku laikā – tie, kas ir braukuši reibumā – tā nav bijusi pirmā reize, esot pie stūres reibuma stāvoklī.

Atsevišķi autovadītāji sēdušies pie stūres arī no rīta, cerot, ka alkohols jau ir izgājis no organisma, tomēr atļautais promiļu daudzums bijis pārsniegts.

Policisti arī arvien biežāk novēro situāciju, ka pēc svētkiem otrā dienā automašīnu vadību uzņemas sievietes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl