1 komentārs

Jāņu brīvdienās Valsts policija pieķērusi 70 dzērājšoferus, no kuriem trešdaļa ir bijusi 1,5 un vairāk promiļu reibumā.

Savukārt četriem autovadītājiem konstatēts narkotisko vielu reibuma stāvoklis, bet trīs cilvēki gājuši bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā no 22. jūnija Latvijā pastiprinātā režīmā ik dienas darbojās aptuveni 300 policistu, pārbaudot vairāk nekā 38 tūkstošus autovadītāju. Valsts policijas pārstāvji atzīst, ka salīdzinājumā ar citiem gadiem situācija ir uzlabojusies un autovadītāji arvien retāk pie stūres sēžas reibumā.

Vineta Mistre
Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece

Tie ir vīrieši, kas prevalē šajā situācijā. Sievietes tomēr ir vairāk apzinīgas. Un tie ir gados vairāk jauni cilvēki, kuri sēžas pie stūres reibumā. Vienlaikus vēl kāda tendence, kas ir vērojama tieši Līgosvētku laikā – tie, kas ir braukuši reibumā – tā nav bijusi pirmā reize, esot pie stūres reibuma stāvoklī.

Atsevišķi autovadītāji sēdušies pie stūres arī no rīta, cerot, ka alkohols jau ir izgājis no organisma, tomēr atļautais promiļu daudzums bijis pārsniegts.

Policisti arī arvien biežāk novēro situāciju, ka pēc svētkiem otrā dienā automašīnu vadību uzņemas sievietes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl