Viņķele: Ārkārtējā situācija tiks pagarināta, un Ziemassvētki Latvijā būs jāaizvada bez tuvinieku un draugu apmeklēšanas

Latvijā ārkārtējā situācija tiks pagarināta arī pēc 6. decembra, līdz ar to Ziemassvētki Latvijā būs jāaizvada bez tuvinieku un draugu apmeklēšanas, attālinātajā preses konferencē par aktuālo epidemioloģisko situāciju un speciālistu priekšlikumiem turpmākai rīcībai atzina veselības ministre Ilze Viņķele (AP).

Atpakaļ uz rakstu

152 komentāri

 • Skolnieciņš no svētkalniņa

  Skolnieciņš no svētkalniņa

  Nemanot ir pienākuši Ziemas saulgrieži. Šodien, 21. decembrī, ir gada garākā nakts un īsākā diena. Ziemas saulgriežu diena ir īpaša. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Atcerēsimies savu sentēvu pagānisko ticību. Godāsim savus svabados senčus. Pieņemsim senču pagānisko mantojumu. Pieņemsim Latvju Dievus savās sirdīs. Tieši ticība Latvju Dieviem ļāva mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē un pārvarēt dažnedažādas grūtības. Caur ticību Latvju Dieviem stiprināsim latvietību. Ziemas saulgriežos noliksim cienastu par godu Latvju Dieviem uz svētakmeņa. Šajā svētajā dienā ziedosim kaut kripatiņu sava laika Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Dziedāsim latvju dainas un godāsim Latvju Dievus. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Dzīvosim draudzīgi! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
  Svētīgus Ziemas saulgriežus mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Skolnieciņš #svētbirzs #svētmežs #svētavots #svētupe #svētezers #svētkalniņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #tradīcijas #latvietība #latvieši #brīvība
  P.S. Svinēsim piesardzīgi ģimenes lokā. Svinēsim svētkus droši, neapdraudēsim citus.
 • Ne visi muļķi

  Ne visi muļķi

  Jūs, kad melojat darat to ticami. Saslimušo skaitu ceļ katru dienu, bet atveseļojas tik maz. Valsts, tiem visu laiku sanāk maksā kompensāciju? Lietuvā, Igaunijā vismaz skaitļi mainās ticami un nestāstiet, ka mums cilvēki neatveseļojas tik pat strauji, kā saslimst.
 • Ivonna Porniece

  Ivonna Porniece

  Kariņviņķeļa fašistisko kliķi sodīt pēc kara laiku likumiem kā īpaši bīstamus
  noziedzniekus!
 • Lana

  Lana

  Viņķeļkariņa fašistisko kliķi sodīt pēc kara laiku likumiem kā īpaši bīstamus noziedzniekus!
 • Līga Ieviņa

  Līga Ieviņa

  Nost ar viņķeļkariņa fašistisko kliķi!
  Sodīt kā īpaši bīstamus noziedzniekus pēc kara laiku likumiem!
 • Anonīms

  Anonīms

  Sveiki. Beidziet reiz apriet cilvēkus. Esmu apzinīga. Darbs, mājas un ziemisi mājās ar dēlu un vīru.
 • Agnese

  Agnese

  Ierobežojumi vairāk ne satikties A mašīnu no domes nepiedāvā līdz darbam aizvest jābrauc ar autobusu😉
 • 00

  00

  Neviens pieskaitāms arī nesvin ziemassvētkus.
  Mēs svinam ziemas saulgriežus.
 • ⁉️
 • Jānis Novickis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!