“Viņi ir vienīgie, kas man ir!” Puisis izmisīgi meklē brāli un māsu, no kuriem izšķirts pēc mātes nāves

3 komentāri
“Viņi ir vienīgie, kas man ir!” Puisis izmisīgi meklē brāli un māsu, no kuriem izšķirts pēc mātes nāves
Pēc Mārtiņa informācijas 2000. gadā brāli Dāvi (18.04.98) un māsu Līnu (02.05.96) adoptēja kāda nezināma ģimene no Ikšķiles puses. (Facebook.com/ Mārtiņš Liepnieks)

Kāds puisis no Rīgas, Mārtiņš Liepnieks savā “Facebook” profilā dalījies ar sūru stāstu par savas ģimenes likteni un vēršas pie līdzcilvēkiem ar lūgumu palīdzēt atrast savu māsu un brāli.

Viņš raksta, ka pēc mātes nāves bērni izšķirti, – Mārtiņš aizsūtīts uz vienu bērnunamu, savukārt viņa brāli Dāvi un māsu Daci nosūtīja uz bērnunamu Pļavniekos. Pēc Mārtiņa informācijas 2000. gadā brāli Dāvi (18.04.98) un māsu Līnu (02.05.96) adoptēja kāda nezināma ģimene no Ikšķiles puses.

Mārtiņš Liepnieks

Draugi, radi un visi pārējie, kas vēlas man kaut nedaudz palīdzēt! Vēršos pie jums ar lielu lūgumu! Vēlos atrast savu māsu un brāli, kas tika adoptēti un šī iemesla dēļ esam izšķirti! Informācija man ir diezgan maz, bet cerība tomēr ir. Es ļoti vēlos viņus atrast, lai atkal sastaptu! Mūsu mamma Ingrīda Liepniece nomira no tuberkolozes, pirms nelaimes ar mammu visi dzīvojām tolaik Basteja bulvārī 12, šobrīd tas ir Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris! Pēc mammas nāves mani nogādāja citā bērnu namā, bet māsu Elīnu Līnu (02.05.96.) un brāli Dāvi (18.04.98) uz bērnu namu Pļavniekos, kur pēc tam 2000. gadā uz rudens pusi abi tika adoptēti uz Ikšķiles pusi kādā man nezināmā ģimenē! Lūgums visiem, kam ir kāda informācija dodiet man ziņu un lūgums padalīties ar šo informāciju! Es ļoti ceru atrast viņus un vēl kādreiz satikt. Viņi ir vienīgie, kas man ir!

Ar Mārtiņu Liepnieku iespējams sazināties viņa “Facebook” profilā.

TOP komentāri

 • doremi
  +17 +17 0

  doremi

  KAA VAR VISPAAR SKIRT VIENAS GIMENES BEERNUS UN TAD VEL NEZINOT VINIEM KUR KATRS ATRODAS ,,,KAUT KADS VAJPRATS UN CIETSIRDIIBA ....DIEVS SAVED KOPĀ VIŅUS VISUS ATKAL KĀ VIENOTA GIMENĒ PEC TIK DAUDZ GADIEM
 • kurmīc
  0 0 0

  kurmīc

  ko tu te muldi!!!Tie bērni jau sen ir pieauguši un var paši izlemt ar ko tikties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl