Vimba: Pārējās dzīves likstas un prieki nav atcelti, tāpēc tie parādīsies arī uz teātra skatuves

0 Komentāru

Kultūras dzīve beidzot ir uzņēmusi apgriezienus, un arī Latvijas Nacionālajā teātrī, kas sezonu uzsāka 29. jūlijā, drīz gaidāmas četras pirmizrādes. Latvijas Nacionālā teātra valdes loceklis Jānis Vimba TV3 raidījumam “900 sekundes” atklāja, ar ko teātris plāno iepriecināt skatītājus nākotnē.

Nodevība, traģēdija, melodramatiska komēdija un maģiskā komēdija – tā izskatās pirmizrāžu pieteikumi. Jānis Vimba atklāja, ka teātris plāno skatītājiem piedāvāt astoņas pirmizrādes, trīs no tām tiks rādītas uz lielās skatuves, viena no tām ir “Ferdinands un Luīze” aktrises Ditas Lūriņas režijā. Šajā izrādē skatītājiem būs iespēja baudīt, kā aktieri gan dzied, gan dejo un pat lido.

Latvijas Nacionālā teātra valdes loceklis atklāja, ka Covid-19 pandēmijas atstātā ietekme ir jūtama arī skatītāju vidū, bet atgādina, ka visas pārējās dzīves likstas un prieki nav atcelti, tāpēc aktieri un režisori ir gatavi jaunajā sezonā par tiem atgādināt pašiem skatītājiem.

Latvijas Nacionālais teātris šajā sezonā piedāvāja arī virtuālu izrādi pieciem skatītājiem Valtera Sīļa režijā, Vimba norāda, ka interese ir gana liela, un par to liecina lēmums izveidot vēl 12 izrādes. Tāpat teātrī iespējams baudīt divas pastaigu izrādes “Pilsēta” un “Mežs”.

0 Komentāru