Komentāri

Saspringtas pēdējās priekšvēlēšanu dienas izvērtušās tiesībsargājošajām iestādēm. Ceturtdien, 1. jūnijā, sociālajos tīklos cilvēki dalījās ar satraucošu informāciju gan par iespējamiem viltojumiem vēlēšanu iecirkņos, gan neatļautu aģitāciju. Vairums gan izrādījās vien nepamatota ažiotāža, vēsta TV3.

Vispirms sociālos ceturtdien pāršalca ieraksti ar aicinājumiem cilvēkus nebalsot iepriekš, jo esot “uzpirkti”, Latvijai nelojāli iecirkņi, kuros iepriekšējā balsošanā samestās aploksnes tiekot nomainītas ar citām. To it kā pieļaujot kastes, kas atšķiroties no īstajām, vēlēšanu dienā izmantotajām. Šie nepārbaudāmie ieraksti izsauca vairāk nosodījuma nekā atbalstītāju, tiekot kritizētiem, ka tas panāks cilvēku nepiedalīšanos vēlēšanās.

Iesaistījās arī pati Centrālā vēlēšanu komisija (CVK), rakstot: “Nav iespējams atspēkot to, kas kādam liekas vai rādās. Vēlēšanu kastes aizzīmogo ar numurētām drošības plombām, numurus uzskaita, vēlēšanu aploksnes arī.”

Nākamais pārsteigums bija īsziņas, ko dažādiem telefona numuriem izsūtīja it kā glābēja Jura Blūzmaņa vārdā, aicinot balsot par “Saskaņu”. Pazīstamais glābējs īsziņu izsūtīšanas brīdī atradās darba pasākumā un bija tikpat pārsteigts kā šo īsziņu saņēmēji – neko tādu viņš neesot sūtījis.

“Šūmēšanās” sociālajos tīklos:

Ar to šīsdienas aģitācijas materiālu sāga nebeidzās. “Vienotības” Rīgas mēra kandidāts Vilnis Ķirsis vērsa KNAB uzmanību uz epastiem, ko saviem kolēģiem izsūtījis Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Saimnieciskās nodaļas vadītājs. Viņš no darba e-pasta klaji aicināja atbalstīt valdošo “Saskaņas” sarakstu.

Tikmēr par ne līdz galam tīru kampaņu satraukušies ir arī iedzīvotāji reģionos. Ogrē nācies aizvākt plakātus, kuros Latvijas Dzelzceļa šefs, pašam nezinot, kļuvis par Nacionālās apvienības kampaņas dalībnieku – abi ar vicemēru Helmani pozē un sola būvēt Ogrē tuneli zem dzelzceļa. Partija distancējas, jo aģitāciju apmaksājusi privātpersona Intars Sniedze, kas nav biedrs, bet, kas interesanti, ir maksātnespējīga. Vairāk lasi te!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl