Vilcinās ar plūdos izskalotā ceļa remontu

Komentāri

Degpunktā komandas palīdzību lūgusi kāda kundze no Rembates pagasta. Pēc lielajiem plūdiem Ogres pusē izskalots vietējas nozīmes ceļš, kas ved no Glāzšķūņa uz Pārogri. Citur izskalotie ceļi jau sataisīti, bet šajā vietā par drošību aizmirsts.

Lailas kundze, kurai ir desmit bērni, ļoti bažījās par savām mazākajām atvasēm, kuri tikko uzsākuši skolas gaitas, un ik dienas brauc no mācībām mājās ar autobusu, vai nāk ar kājām. Pagaidām vēl viena josla uz grantētās šosejas palikusi, taču nākamajās lietavās arī tās vairs vairs nebūs, ir pārliecināta Glāžšķūņa iedzīvotāja.

Izrādās, ka pamatīgi papostītais ceļš pēc plūdiem vispār nav bijis atzīmēts kā potenciāli bīstama vieta. Lailas kundze zvanījusi policistiem un pašvaldībai. Pateicoties viņas neatlaidībai, neviens šajā vietā neavarēja, bet saprotams, ka ceļa zīmes ir tikai pagaidu risinājums.

Latvijas valsts ceļi sola divu dienu laikā veikt šīs vietas apsekošanu. Tad arī uzņēmuma pārstāvji sniegs atbildi, kad šajā vietā sekos reāli remontdarbi, un vai tie vispār ir ieplānoti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl