Vilcinās ar plūdos izskalotā ceļa remontu

0 Komentāru
Vilcinās ar plūdos izskalotā ceļa remontu
FOTO: LETA

Degpunktā komandas palīdzību lūgusi kāda kundze no Rembates pagasta. Pēc lielajiem plūdiem Ogres pusē izskalots vietējas nozīmes ceļš, kas ved no Glāzšķūņa uz Pārogri. Citur izskalotie ceļi jau sataisīti, bet šajā vietā par drošību aizmirsts.

Lailas kundze, kurai ir desmit bērni, ļoti bažījās par savām mazākajām atvasēm, kuri tikko uzsākuši skolas gaitas, un ik dienas brauc no mācībām mājās ar autobusu, vai nāk ar kājām. Pagaidām vēl viena josla uz grantētās šosejas palikusi, taču nākamajās lietavās arī tās vairs vairs nebūs, ir pārliecināta Glāžšķūņa iedzīvotāja.

Izrādās, ka pamatīgi papostītais ceļš pēc plūdiem vispār nav bijis atzīmēts kā potenciāli bīstama vieta. Lailas kundze zvanījusi policistiem un pašvaldībai. Pateicoties viņas neatlaidībai, neviens šajā vietā neavarēja, bet saprotams, ka ceļa zīmes ir tikai pagaidu risinājums.

Latvijas valsts ceļi sola divu dienu laikā veikt šīs vietas apsekošanu. Tad arī uzņēmuma pārstāvji sniegs atbildi, kad šajā vietā sekos reāli remontdarbi, un vai tie vispār ir ieplānoti.

0 Komentāru