Izmantojot neformālas ietekmes sviras un starpniekus, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie “parastajiem” cilvēkiem nepieejamas kapavietas I Meža kapos, netālu no Jāņa Čakstes atdusas vietas, ziņo laikraksts Diena.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Anda Zahovska

  Anda Zahovska

  Pieklusiet vienreiz skaugi.Prezidente kapavietu pelniijusi jau ar to vien,ka vina bija prezidente,pietam labaakaa un gudraakaa prezidente jaunajos Latvijas gados.Vina ir viena no visu muusu gudraakajiem praatiem.Arii peec prezidentuuras darba beigsanas turpina straadaat,vinu aicina daudzas valstis uzstaaties paarrunaas ar referaatiem,vina ir ieveeleeta dazaadaas padomees.Neviens latvietis pasaulee nav ieguvis taadu prestizu un godu.Paarvaldot pilniigi 5 valodas un veel sesto sarunu liimenii,vina var godam paarstaaveet sevi uzaicinaajumos.Labu veseliibu un veel ilgus,ilgus gadus vinai .Es lepojos ar muusu gudro,zinoso prezidenti.
 • Theo

  Theo

  Tik tiešām atraduši kam piekasīties. Domāju, ka bijušajai valsts prezidentei, Meža kapos visatbilstošākā vieta.
 • arī kolekcionārs

  arī kolekcionārs

  Vells laikam taisās ņemt pie sevis un ņems aiz rokas tātat ka čekists , kas ieveda Saeimā.
 • jānis

  jānis

  vis jau labi, bet tās metodes jau uztaisa ažiotāžu, ja nav vietas tad nav, ir tak vēl viens bariņš sapulcējies, kas tik tālu vēl nav aizdomājušies, un domā ka ir nemirstīgi,
 • Fifa

  Fifa

  Te pat nav teikts , vai viņa sev to kapavietu meklē vai radiem. Ja sev , tad vispār nevajadzētu par to rakstīt. Patiesībā viņa ir vienīgā no mūsu jaunlaiku prezidentiem, kura pelnījusi ne tikai labu kapa vietu , bet arī labu pieminekli. Un nez kāpēc viņai būtu jāguļ kaut kādos Jaunciema kapos blakus kādam nenovīdīgam latvietim. Tas vispār nav nekāds blats , tam vajadzētu būt jau likumā, ka bijušajam prezidentam , ja tam nav Latvijā ģimenes kapu , tad valdībai jāatrod normāla vieta. Te Vīnē piemēram prezidentiem ir atsevišķs laukums un nevienam prātā nenāk avīzēs kliegt, kāpēc tur guļ prezidents, nevis kāds bomža. Jau tas ir smagi , ka dzīvam cilvēkam vispār jāmeklē sev jau kapa vieta. Nu ja, ja pati nenopirktu, tad latvieši spētu ierakt arī kopīgā bedrē.
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Stulbie skauģi. Nekā citādāk nevar nosaukt tos, kuri par kaut ko tādu sāk meklēt kašķi. Vai autoram nešķiet, ka mūsu exprezidentei pat nevajadzētu prasīt šādu vietu? Patiesībā ar saviem darbiem valsts labā viņai pienāktos vislabākā vieta. Domāju, lielā daļa Latvijas tautas pat saziedotu piemineklim. Un tomēr mūsu vidū ir zemiski cilvēki. Žēl. Visticamāk, autors un daļa komentētāju paši neko labu šajā dzīvē nav izdarījuši. Raduši ik dienu lūrēt caur aizkariem, klausīties aiz durvīm, ostīties gar kaimiņu žogiem - vai tikai viņiem nav ticis kāds labāks kumoss, un štrunts par to, ka pašam tas nemaz nav ne pelnīts, ne vajadzīgs. Vienkārši skauž. FUI! Nekas, lai suņi rej. Karavāna dodas tālāk. Freibergas kundzei stipru veselību un vēl daudzus gadus!
 • he
 • ttehnika

  ttehnika

  Vai tad viņa nav to pelnījusi? Es domāju ka viņa ir visvairāk pelnījusi lai atcerētos ka viņa ir bijusi prezidente.... Piekrītu -Ainis b... Un kā nav neērti par tādām lietām trīt mēles mēdijos??? KULTŪRA!!!
 • jānis

  jānis

  tv-netā jau izmāla šito tēmu, taisnība, kā vienmēr gan vieniem gan otriem, bet mans viedoklis, ka, ja tāds amats bija, tad valstij jādomā tas viss, tagad viņa vnk izgāzās.
 • ...man 70!!!

  ...man 70!!!

  ....skaudīgie latvieši!!!Viņa taču to ir pelnījusi,bet ,,tādi,,nu mēs esam,viena kašķīga,nenovēlīga tauta...!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!