Atbildot uz medijos izskanējušajām ziņām par to, ka ar apšaubāmām metodēm bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ieguvusi kapavietu visai ekskluzīvajos Pirmajos meža kapos, eksprezidente savā oficiālajā “Facebook” lapā ievietojusi tautasdziesmu.

Atpakaļ uz rakstu

49 komentāri

 • Argita

  Argita

  Armands Melnalksnis labi uzrakstīja. Prezidenti ir valsts simboli. Atspoguļo savu tautu. Mūsu tautā ir daudz veselu , godīgu un drosmīgu cilveku, kurus Vike -Freibergas kundze ir spilgti pastāvējusi un aizstāvējusi. Tagad jāaizstāv mūsu prezidente. Un tas tiek darīts.
 • vija

  vija

  nekas pratigs no vinas,nebija,tikai domaja,ka dzivokli iekartot zelta podu,nedomaja par tautu ka daudzi dzivoja nabadziba,vina domaja tikkai par savu pucesanos.
 • Diāna

  Diāna

  Malacis ,Vairas k-dze!paldies Jums ,un ari par atbildi ar skaistajām tautas dziesmām,ļoti bieži varu tikai nošausmināties kādi mēs esam!kad mēs izaugsim?!?
 • Gunis Krāģītis

  Gunis Krāģītis

  Kapa vietu dabūja,bet zārks bēniņos ir nolikts,kā kārtīgam latvietim pienākas.
 • k.
 • k.
  • liec mieru tautībai

   liec mieru tautībai

   Ne tu esi pārbaudījusi , kas raksta un cik reizes raksta.
 • annina

  annina

  prezidente vina mums bija.un tik drausmigi.ganities nevajag. vai laba vai slikta to radis laiks
 • Armands Melnalksnis

  Armands Melnalksnis

  Kādreiz savā naivajā jaunībā biju svēti ticējis, ka tauta ir gudra, ka spēj pieņemt vislabākos lēmumus, ka tautas gars stāv pāri visām nelietībām. Blēņas. Sīkmanība, nenovīdība, ļauna skaudība, lūk, tādas "jaukās" īpašības šodienas laikabiedri nevis cenšas slēpt, nevis kaunās, bet klaji un lepni demonstrē.
  Šaursirdības apmātībā viņi nespēj aptvert, ka Valsts Prezidents, vienalga - labāks, sliktāks, tas nav tikai augsta amatpersona, tas ir Valsts simbols.
  Tāpēc es nevēlos, ka manas Valsts Prezidenti atdusētos nezin kur, teiksim, pie Krematorijas, kur jaukā kompānijā guļ komunistu fīreri blakām nesen atšautajiem krievu bandītiem. Prezidents pārstāv savu tautu arī pēc savas fiziskās aiziešanas, viņa mūžamāja ir kaut kas vairāk kā vienkārša kapavieta.
  Nē, šokēts neesmu par zemiskajiem uzbrukumiem Jums, cienītā kundze Vīķe-Freiberga, bet gan dziļa rūgtuma pārņemts. Tāpēc ka neciešami smagi noskatīties šo cilvēku degradācijas izrādi, šo bezsirdības striptīzu, kam beigas neparedzu...
  Lai JUms krietna veselība, lai Jūsu mūža karavāna (piedodiet par tik dīvainu metaforu) vēl jo ilgi turpina savu gājienu, par spīti tiem, kuri rej ceļa malā!
  • Janyta

   Janyta

   Armandam
   Ja atceramies šīs kundzes rūpes ( ne par savu naudu, kā to dara ASV) par savu lielo, ērto, dārgi iekārtoto dzīvokli pēc prezidentūras, (pati arī rūpējās par attiecīgiem lēmumiem dzīvokļa piešķiršanā), labu auto, un citām ekstrām, kuras nebija visas Latvijas atzītajam LABĀKAJAM PREZIDENTAM (kuram nu grib gulēt blakus), tad visi jaukie Jūsu 1.rindkopas epiteti varen labi piestāv bijušajai...
   Rejat vien talāk uz tiem, kuri izsaka savu viedokli.
  • Andrejs Bubinduss

   Andrejs Bubinduss

   Nav brīnums, ka ir sabiedrības slānis , kurš aizstāv masonu- iluminātu ielikteni Vairu Vīķi Freibergu. Ja par brīvo- brālīgo- vienlīdzīgo sabiedrības izcelšanos un saikni ar VWF vēl varētu polemizēt, viens nav polemizējams, tas ir fakts- šī persona Latvijas valsts vārdā pasniedza trīs zvaigžņu ordeni personai, kurš nodeva savu tautu, kurš ar tiesas spriedumu ir noziedznieks vairākas Eiropas valstīs, personai- kura tieši veicina muslimu radikāļu aneksiju Eiropas sagraušanai, Kam VWF pasniedza latvijas valsts atzinību- noziedzniekam un nodevējam Džerdžam Sorosam. Un te nav runa par šo-"Sīkmanība, nenovīdība, ļauna skaudība... "bet nodevību un sadarbošanos ar noziedzniekiem. Ko dara ar nodevējiem? Ko dara ar nodevēju apdziedātājiem?
  • Andrejs Bubinduss

   Andrejs Bubinduss

   Lietu saukšanu īstajā vārdā mūsu viedais dzejdaris Melnalksnis sauc parbezsirdības striptīzu, labāk šāds "bezsirdības striptīzs", nekā karātavas Doma laukumā
 • Nais

  Nais

  Paldies, Freibergas kundze, par Jūsu darbu Latvijas labā! Arī šis Jūsu solis apliecina, ka nemēdzat atstāt lietas nesakārtotas. Latvieši jau no seniem laikiem ir domājuši par aiziešanu. Nu senos laikos pat zārku turēja mājās. Viss bija sagatavots. Ir ar likumu jānodrošina bijušajiem prezidentiem ne tikai auto, dzīvoklis, bet arī ( ja vēlas) kapa vieta. Cien. Freibergas kundze, lai Jums vēl ilgs mūžs un daudz laimīgu brīžu!
 • Guna

  Guna

  Nesaprotu par ko te kasās. Kādam no tā sliktāk paliek kur viņai tā kapa vieta. Atrada par ko ņemties. Labāk sāktu domāt kā izkvēpināt valsts naudas izšķērdētājus no Saeimas.
  • Rasma

   Rasma

   Vaira teica,iepūtiet viņai,un par jūsu nodokļu naudu manu kapu apkops,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!