49 komentāri
Vīķe-Freiberga ar tautasdziesmu atbild uz ažiotāžu par viņas ekskluzīvo kapavietu

Atbildot uz medijos izskanējušajām ziņām par to, ka ar apšaubāmām metodēm bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ieguvusi kapavietu visai ekskluzīvajos Pirmajos meža kapos, eksprezidente savā oficiālajā “Facebook” lapā ievietojusi tautasdziesmu.

Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Valsts prezidente:

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem tiem, kas uz nāvi raugās ar mūsu tautā pieņemto attieksmi, ko skaisti izsaka sekojošās divas dainas:

Ko es laba nopelnīju,
Šai saulē dzīvodama?
Vienu linu paladziņu,
Sešus dēļu gabaliņus.

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt:
Dieviņš taisa zelta sētu
Apkārt manu augumiņu.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – izmantojot neformālas ietekmes sviras un starpniekus, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga tikusi pie ”parastajiem” cilvēkiem nepieejamas kapavietas Pirmajos meža kapos, netālu no Jāņa Čakstes atdusas vietas, ziņoja laikraksts Diena. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

 • vija

  vija

  Piekrītu. Likumus jāievēro VISIEM, tikai daži sevi iedomājas pārākus esam par pārējo tautu. Zemiska rīcība un tikpat zemiska atbilde tautai. Piesaukt tautasdziesmu savas nelikumīgās rīcības attaisnošanai ir tas pats, kas krāpt sievu, piesaucot dievvārdus.
 • Guna
  +8 +7 -1

  Guna

  Nesaprotu par ko te kasās. Kādam no tā sliktāk paliek kur viņai tā kapa vieta. Atrada par ko ņemties. Labāk sāktu domāt kā izkvēpināt valsts naudas izšķērdētājus no Saeimas.
 • Anita
  +6 +5 -1

  Anita

  Es arī piekrītu,ka Vaira no visiem mūsu prezidentiem bija pati labākā,man ir kauns par daļu no mūsu latviešu tautas,kas tikai to vien dara,kā aprej visus pēc kārtas,tas ir labākajā gadījumā,bet sliktākajā,tādiem rupjiem vārdiem noķengā,bet pasakiet,ko paši esat Latvijas labā darījuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl