Vietne etalons.lv automātiski tiek atvērta krievu valodā

6 komentāri

Atverot vietni etalons.lv, kur iespējams internetā iegādāties braucienus Rīgas satiksmes transportā, vietne automātiski tiek vērta vaļā krievu valodā. Tikmēr Rīgas satiksmes pārstāvji uzsver, ka uzņēmums pārvalda tikai vienu interneta vietni un tā ir rigassatiksme.lv.

Tiesa gan, mēģinot atvērt vietni etalons.lv tas arī izdodas un lietotājs automātiski nonāk vienā no uzņēmuma Rīgas Satiksme oficiālās mājaslapas sadaļām ”Mans e-talons”. Mēģinot šajā sadaļā izvēlēties latviešu vai angļu valodu, lietotājs nonāk lapas rigassatiksme.lv sākumlapā, kurā tiek piedāvāts maršruta plānotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis portālam Skaties.lv solīja noskaidrot, kā radusies šāda situācija, tajā pašā laikā uzsverot, ka patlaban Rīgas satiksmes pārziņā ir tikai viena mājaslapa – rigassatiksme.lv.

Ekrānšāviņš

Ekrānšāviņš

TOP komentāri

 • Aleksandrs
  0 0 0

  Aleksandrs

  Šis domēns pieder privātpersonai, kura, kā ikviens cits, var piereģistrēt savu domēna vārdu. Nedz Rīgas pašvaldība, nedz Rīgas Satiksme nebija piereģistrējuši etalons.lv domēna vārdu, tātad, tas bija brīvs, un ikviens varēja to piereģistrēt un izmantot savām vajadzībām. Tikmēr šis domēna vārds ir privātpersonas rīcībā, tā var rīkoties ar to pēc sava ieskata.
 • Inga
 • Skeptiskais
  0 0 0

  Skeptiskais

  Ko tur brīnīties! Par Ušiņu balsoja krievi, līdz ar to ir krievu valodā!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl