Viesnīcu īpašnieks rosina veidot karantīnas zonas viesnīcās

5 komentāri
Viesnīcu īpašnieks rosina veidot karantīnas zonas viesnīcās
ZUMAPRESS/SCANPIX

Sociālo tīklu lietotāji pamanījuši, ka veikalos jau manīti cilvēki ar koferiem, un ir bažas, ka kāds no atbraucējiem neievēros karantīnu. Viesnīcu īpašnieki šobrīd nāk klajā ar ideju veidot karantīnas zonas viesnīcās.

“Ideja ir tāda, ka šos cilvēkus, kas ir vairāki tūkstoši, pieturēt karantīnā,” rosina viesnīcu īpašnieks Sandis Solims.

Sarunā ar TV3 raidījumu “900 sekundes” viņš norāda: “Man personīgi pašam ir zināmi cilvēki Lielbritānijā, kas ir mūsu pilsoņi, un domā, ka ir inficējušies un ir šie simptomi. Kamēr viņi sasniegs no Lielbritānijas Briseli un pēc tam Rīgu, tur būs vēl vairāk inficēto. Es domāju, ka valdībai vajadzētu vairāk domāt par to, kā šos iebraucējos ierobežot divas nedēļas.”

Līdz ar to Solims rosina karantīnas zonas veidot viesnīcās.

Video: Saruna ar viesnīcu īpašnieks Sandi Solimu raidījumā “900 sekundes”

Kā iepriekš vēstīts, Latvijā izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar ”Covid-19” izplatību, un iedzīvotāji, kuri nesen atgriezušies no ārvalstīm, tiek aicināti izturēties atbildīgi pret sevi un ievērot 14 dienu karantīnu. Tomēr, kā liecina ”SEB” bankas izplatītais paziņojums sociālajos tīklos, novēroti vairāki gadījumi, kad tikko Latvijā ieradušies iedzīvotāji taisnā ceļā devušies nevis uz mājām, bet gan lielveikalu.

Lasi vēl – Ārkārtas situācija Latvijā: ar kādām izmaiņām jārēķinās iedzīvotājiem?

5 komentāri