Komentāri
Vientuļš sumbrs Latgalē, mežacūka Magone un “iebrucējs” lācis pierobežā – pēdējā laika dzīvnieku izdarības Latvijā!
Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatīties brīžos, kad šogad ar savām izdarībām iedzīvotājus pārsteiguši meža dzīvnieki! (Ilustratīvs foto/ foto: Pixabay.com)

Šogad meža dzīvnieki Latvijā sagādājuši ne vienu vien pārsteigumu, – kā rudenī, tā arī pavasarī un vasarā.

Iedzīvotāji sastapušies ar lāčiem, savukārt vēl nesen Latgales iedzīvotājus “apciemoja” vientuļš sumbrs, bet Līgatnes dabas takās noticis negaidīts mežacūku ģimenes pieaugums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā informē apdrošināšanas sabiedrība “BALTA”, šogad līdz augustam “BALTA” atlīdzībās par sadursmēs ar dzīvniekiem bojātiem transportlīdzekļiem jau izmaksājusi teju 0,9 miljonus eiro. Visbiežāk – 51% gadījumu – atlīdzības tiek pieteiktas par sadursmēm ar stirnām, kas ir par 12% vairāk nekā pērn attiecīgajā periodā. Tāpat šogad pieteikto atlīdzību skaits par sadursmēm ar dzīvniekiem pieaudzis par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn.

Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatīties brīžos, kad šogad ar savām izdarībām iedzīvotājus pārsteiguši meža dzīvnieki!

8. septembrī Bērziņu pagastā manīts vientuļš sumbra. Kopš tā laika iespaidīgais viesis manīts jau daudzas reizes klīstam apkārt. Video uzfilmēja vietējie zemnieki, kuri pie lieliem dzīvniekiem ir pieraduši, jo audzē Šarolē šķirnes govis.

Savukārt Ķekavas pusē sēņotāji un ogotāji tiek aicināti būt īpaši uzmanīgi, jo Plakanciema un apkārtnes mežos atkal manīta lāču mamma ar diviem lācēniem.

Video – Ķekavas pusē manīta lāču mamma ar lācēniem!

Netipiski šim gadalaikam varenu pārsteigumu Līgatnes dabas taku darbiniekiem Zinību dienā sagādājusi mežacūka Magone, laižot pasaulē četrus sivēntiņus.

Trešdienas, 30. augusta, rītā aculieciniekam Latvijas-Krievijas pierobežā, Ubiļinkā, izdevies iemūžināt amizantu video, kurā redzama kāda lāča viesošanās pagalmā.

Rotaļīgs lācis atrāda savu triku!

Amizantas lāča izdarības manītas arī maija mēnesī,  – tad vairākās vietās Vidzemē manīts lācis, kurš vienā vietā uztaisījis “selfiju”, citā – pamielojies bišu dravā.

Savukārt jūnijā sociālajā tīklā ”Facebook” popularitāti guva publicēts video, kurā redzams, kā zaķis par mata tiesu izglābjas no lapsas.

 

 

 

 

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl