“Viens zvans var daudz palīdzēt” – “Labestības dienas” zvanu centrā ik dienu valda sirsnība

Pievienot komentāru
“Viens zvans var daudz palīdzēt” – “Labestības dienas” zvanu centrā ik dienu valda sirsnība
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Kopš pirmdienas, 21. maija ikvienam telekanālā LNT un portālā Skaties.lv ir iespēja sekot līdzi notikumiem “Labestības dienas” zvanu centrā.

Šajā nedēļā uz ziedotāju zvaniem jau atbildējuši vairāki sabiedrībā zināmi un iemīļoti cilvēki.

Otrdien ziedotājus uzklausīja Nauris Brikmanis, Adriana Miglāne, Agnese Rakovska, Elita Patmalniece un Māra Upmane-Holšteine.

Kā portālam Skaties.lv pastāstīja Adriana Miglāne, viņa labdarības zvanu centrā piedalās jau otro reizi, – pērnā gada decembrī viņa atbildēja uz akcijas “Eņģeļi pār Latviju” ziedotāju zvaniem.

“Es mudinu ikvienu piedalīties, ziedot un būt kopā. Mēs nezinām, cik patiesībā daudz kādam var nozīmēt tas viens zvans. Ja mēs visi savācamies un varam piezvanīt kaut vienu reizi un noziedot…Manuprāt, mēs varam sniegt kādam to, kas ļoti ir vajadzīgs. Ir tik daudz bērniņu, kuriem tiešām ir vajadzīga visa mūsu palīdzība. Man ir liels prieks, ka ir šāds projekts.

Ja es zinu, ka kādam varu palīdzēt, noteikti to darīšu. Man tas nozīmē daudz…Es ļoti ticu, ka šie vecāki, kam mēs palīdzam, noteikti to novērtē,” stāsta Miglāne.
Savukārt Nauris Brikamanis stāsta, ka “Labestības dienas” zvanu centrā saņēmis zvanus no dažādiem cilvēkiem.

“Zvana ļoti dažādi cilvēki – gan jauni, gan gados vecāki. Zvanīja kāda kundze un teica, ka priecājas par iespēju noziedot. Viņa to darot vienmēr. Es domāju, ka daudziem šī ir laba iespēja. Cilvēki nezina, kur un kā var kāda palīdzēt. Šeit tas viss notiek konkrētam mērķim – ir skaidrs, kam tu vari palīdzēt,” min Brikmanis.

Notiekošo ”Labestības dienas” zvanu centrā visas nedēļas garumā regulāros pieslēgumos būs iespējams vērot portālā Skaties.lv, kā arī kanālā LNT ik dienu plkst. 17.58 un plkst. 21.10.

Pirmdien, 21. maijā, ziedotājus uzklausīja sabiedrībā zināmi un iemīļoti cilvēki – uz zvaniem atbildēs Iveta Vējone, Liene Dambiņa, Māris Grigalis, Jana Duļevska un Kristaps Rasims.

Ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 eiro).

Tāpat līdz 27. maijam norisinās radio “Star FM” aktivitāte “Paldies Tev, ka ziedoji!”. Tās ietvaros ētera personības saka paldies tiem, kuri ziedojot norādījuši, ka vēlas, lai viņiem tiktu izteikta publiska pateicība. Arī Tu vari paspēt noziedot un dzirdēt ”paldies” par labi padarītu darbu!

Dodies uz “Skaties.lv/labestibasdiena“, ziedo un atstāj nepieciešamo informāciju.

Šogad LNT un sadarbības partneru – “Rimi” un Bērnu slimnīcas fonda – sirsnīgajā akcijā līdzcilvēkus aicinām ziedot akcijas vēstnešiem – Agnijai, Robertam, Veronikai, brāļiem Kristoferam un Emīlam, – un vēl 14 bērniem visā Latvijā, kuriem nepieciešamais atbalsts nav valsts apmaksāts.

Summa, kas šogad nepieciešama visu bērnu atbalstam, ir 126 730 eiro.

Arī šogad notiks tradicionālais “Labestības dienas” koncerts, kurā populāri skatuves mākslinieki atgādinās, ka ikviens no mums var palīdzēt mainīt kāda bērna un viņa ģimenes dzīvi. Koncerts norisināsies svētdien, 27. maijā, Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, un tiešraidē to ikviens varēs vērot kanālā LNT plkst. 21.05.

Ziedo “Rimi” un “Supernetto” veikalos, “www.bsf.lv”, kā arī zvanot pa tālruni 90006486 (maksa par zvanu ir 1,42 eiro).