Komentāri

“Viens no Ziemassvētku brīnumiem ir tas, ka cilvēkos ir mazliet vairāk labas gribas. Cilvēki ir atvērtāki, laipnāki viens pret otru. Viņu dziļi sirdī dzimst lielākas ilgas pēc mīlestības, miera, pēc iejūtības, pēc atvērtības vienam pie otra. Es aicinu Jūs Ziemassvētkos atvērties uz šo pamudinājumu, kas tur rosās Jūsu sirds dziļumos. Un ļauties tam, un sekot tam,” pauž Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankēvičs.

” Es novēlu, lai Dieva miers ienāk jūsu sirdīs. Un lai šie svētki ir gaiši, cerības pilni, lai tie palīdz mūsu acīm atvērties uz to gaišo, uz to labo, kas ir klāt esošs manā tuvākajā, kas ir klātesošs pasaule. Lai mēs redzam pasauli caur cerības prizmu. Priecīgus un gaišus jums Ziemassvētkus!” – šāds ir katoļu baznīcas galvas vēlējums Latvijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl