Komentāri

“Viens no Ziemassvētku brīnumiem ir tas, ka cilvēkos ir mazliet vairāk labas gribas. Cilvēki ir atvērtāki, laipnāki viens pret otru. Viņu dziļi sirdī dzimst lielākas ilgas pēc mīlestības, miera, pēc iejūtības, pēc atvērtības vienam pie otra. Es aicinu Jūs Ziemassvētkos atvērties uz šo pamudinājumu, kas tur rosās Jūsu sirds dziļumos. Un ļauties tam, un sekot tam,” pauž Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankēvičs.

” Es novēlu, lai Dieva miers ienāk jūsu sirdīs. Un lai šie svētki ir gaiši, cerības pilni, lai tie palīdz mūsu acīm atvērties uz to gaišo, uz to labo, kas ir klāt esošs manā tuvākajā, kas ir klātesošs pasaule. Lai mēs redzam pasauli caur cerības prizmu. Priecīgus un gaišus jums Ziemassvētkus!” – šāds ir katoļu baznīcas galvas vēlējums Latvijas iedzīvotājiem.

Skaties VIDEO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl