Komentāri

“Viens no Ziemassvētku brīnumiem ir tas, ka cilvēkos ir mazliet vairāk labas gribas. Cilvēki ir atvērtāki, laipnāki viens pret otru. Viņu dziļi sirdī dzimst lielākas ilgas pēc mīlestības, miera, pēc iejūtības, pēc atvērtības vienam pie otra. Es aicinu Jūs Ziemassvētkos atvērties uz šo pamudinājumu, kas tur rosās Jūsu sirds dziļumos. Un ļauties tam, un sekot tam,” pauž Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankēvičs.

” Es novēlu, lai Dieva miers ienāk jūsu sirdīs. Un lai šie svētki ir gaiši, cerības pilni, lai tie palīdz mūsu acīm atvērties uz to gaišo, uz to labo, kas ir klāt esošs manā tuvākajā, kas ir klātesošs pasaule. Lai mēs redzam pasauli caur cerības prizmu. Priecīgus un gaišus jums Ziemassvētkus!” – šāds ir katoļu baznīcas galvas vēlējums Latvijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties VIDEO!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl