Komentāri

Aizvadīti šī gada Līgo svētki. Visā Latvijā degti ugunskuri, dziedātas Jāņu dziesmas un baudīts svētku mielasts. Viens no vērienīgākajiem pasākumiem aizvadīts Dobelē.

Dobele koncerta norisei nebija izraudzīta nejauši – turpinot tradīciju ik gadu koncertu veidot citā Latvijas novadā – šoreiz tas notika pašā Zemgales sirdī – Dobeles senatnīgajās pilsdrupās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dižkoncerts ‘’Līgojam Dobelē’’ sākās ar krāšņiem tautas deju un koru kolektīvu priekšnesumiem, kam sekoja Viktora Lapčenoka, Imanta Vanzoviča, Olgas Rajeckas un daudzu citu Latvijā iemīļotu estrādes mākslinieku uzstāšanās. Bet viens no svarīgākajiem viesiem – Žoržs Siksna savā dzimtajā pilsētā Dobelē vakar atzīmēja arī savu 60 gadu jubileju.

Ap pulksten desmitiem tika iedegts ugunskurs ap kuru pulcējās simtiem līgotāju gan no Dobeles, gan citam Latvijas pilsētām. Līgotāji uz dižkoncertu sabraukuši ne tikai no visas Latvijas, bet var teikt, ka pat pasaules.

Ārzemnieki atzīst, ka viņiem šādi svētki un to svinēšanas tradīcijas ir pilnīgi svešas, bet sajūtas koncerta laikā esot bijušas neaprakstāmas. “Šie ir lieliski svētki. Patiesībā šī ir jau otrā reize, kad es esmu šeit Latvijā un es to ļoti izbaudu. Īpaši par vietu – šī vieta ir tik īpaša, es tiešām to izbaudu,” saka brazīliete Marta.

Pēc koncerta, ap pusnakti sākās nakts balle, kas turpinājās līdz pat saules lēktam un noslēdzās ar nu jau tradicionālo pliko skrējienu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl