Komentāri

Konceptuāli atbalstīta iecere, kas Latvijā paredzētu pakāpenisku pāreju uz izglītību tikai latviešu valodā. Par to vienojušās valdību veidojošās koalīcijas partijas, Izglītības un zinātnes ministrijai dodot uzdevumu sagatavot informatīvu ziņojumu.

Ziņojums jāsagatavo mēneša laikā, savukārt mācības tikai latviešu valodā mazākumtautību vidusskolās varētu būt jau pēc trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzimtajā valodā tiktu pasniegta literatūra, valoda un ar kultūru un vēsturi saistīti priekšmeti.

Līdz ar to tiktu pabeigta pirms 13 gadiem iesāktā reforma, ar kuru mazākumtautību vidusskolās latviešu valodā bija jāpasniedz vismaz daļa priekšmetu. Arī toreiz izglītības ministrs bija Kārlis Šadurskis.

Tikmēr Nacionālā apvienība vēlas panākt, lai mācības latviešu valodā notiktu visās valsts un pašvaldību dibinātajās skolās. Kādā laika periodā tas paveicams, ir diskutējams jautājums.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl