Komentāri

Konceptuāli atbalstīta iecere, kas Latvijā paredzētu pakāpenisku pāreju uz izglītību tikai latviešu valodā. Par to vienojušās valdību veidojošās koalīcijas partijas, Izglītības un zinātnes ministrijai dodot uzdevumu sagatavot informatīvu ziņojumu.

Ziņojums jāsagatavo mēneša laikā, savukārt mācības tikai latviešu valodā mazākumtautību vidusskolās varētu būt jau pēc trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzimtajā valodā tiktu pasniegta literatūra, valoda un ar kultūru un vēsturi saistīti priekšmeti.

Līdz ar to tiktu pabeigta pirms 13 gadiem iesāktā reforma, ar kuru mazākumtautību vidusskolās latviešu valodā bija jāpasniedz vismaz daļa priekšmetu. Arī toreiz izglītības ministrs bija Kārlis Šadurskis.

Tikmēr Nacionālā apvienība vēlas panākt, lai mācības latviešu valodā notiktu visās valsts un pašvaldību dibinātajās skolās. Kādā laika periodā tas paveicams, ir diskutējams jautājums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl