Komentāri

Konceptuāli atbalstīta iecere, kas Latvijā paredzētu pakāpenisku pāreju uz izglītību tikai latviešu valodā. Par to vienojušās valdību veidojošās koalīcijas partijas, Izglītības un zinātnes ministrijai dodot uzdevumu sagatavot informatīvu ziņojumu.

Ziņojums jāsagatavo mēneša laikā, savukārt mācības tikai latviešu valodā mazākumtautību vidusskolās varētu būt jau pēc trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzimtajā valodā tiktu pasniegta literatūra, valoda un ar kultūru un vēsturi saistīti priekšmeti.

Līdz ar to tiktu pabeigta pirms 13 gadiem iesāktā reforma, ar kuru mazākumtautību vidusskolās latviešu valodā bija jāpasniedz vismaz daļa priekšmetu. Arī toreiz izglītības ministrs bija Kārlis Šadurskis.

Tikmēr Nacionālā apvienība vēlas panākt, lai mācības latviešu valodā notiktu visās valsts un pašvaldību dibinātajās skolās. Kādā laika periodā tas paveicams, ir diskutējams jautājums.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl