“Vienkārši paskatīties!” Neskaitāmi pircēji bez iepriekšēja mērķa metas aplūkot “Akropoli”

0 Komentāru
“Vienkārši paskatīties!” Neskaitāmi pircēji bez iepriekšēja mērķa metas aplūkot “Akropoli”
EDIJS PĀLENS, LETA / DĀVIS ŪLANDS, F64

Pēc 10 gadu pauzes Rīgā par vienu tirdzniecības centru vairāk. Ceturtdien atklāts jaunais iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”. Pirmajā dienā to apskatīt, tajā iepirkties vai izklaidēties ieradās tūkstošiem interesentu.

Par 180 miljoniem eiro tapušo tirdzniecības un izklaides centru Maskavas ielā ieraudzīt vēlas daudzi, pirms atklāšanas pie ieejas veidojas cilvēku rindas. Atveroties durvīm, pirmie apmeklētāji, smaidot, mājot ar roku mediju pārstāvjiem, ieplūda veikala plašumos. Vieni LNT uzrunātie apmeklētāji atzina, ka pirmajā dienā ienākuši tikai apskatīties, bet citi – arī iepirkties un izklaidēties.

Pirmo apmeklētāju klātbūtnē pārgriezta arī tradicionālā lentīte. Tirdzniecības centra vadītājs atzina, ka viss notiek kā plānots.

Ieguldītās investīcijas “Akropoles” izveidei atpelnīt plānots 5 līdz 10 gadu laikā.

Tirdzniecības centra platība ir 60 000 kvadrātmetru, un tajā kopumā būs 170 iepirkšanās un izklaides vietas, tai skaitā – arī slidotava un kinoteātris.

Jau īsi pēc atklāšanas cilvēki steidza piemērīt slidas un izmēģināt arī jauno hokeja laukumu.

”Akropolē” ierīkots arī muzejs par godu Kuzņecova fabrikai, kuras teritorijā tapis tirdzniecības centrs. Savukārt vairāk nekā septiņi miljoni eiro ieguldīti “Apollo” kinoteātra izveidē ar 9 kinozālēm, no kurām viena ir Latvijā pirmā IMAX auditorija.

Bet rindas ik pa laikam veidojās pie 7000 kvadrātmetru plašā veikala “Maxima” – tas šobrīd ir lielākais šīs kompānijas veikals Latvijā, tā izveidē ieguldīti 3,6 miljoni eiro. Tā kā platības lielas, bet cilvēku resurss ierobežots, te daudzas darbības aizstātas ar tehnoloģijām.

Pēc atklāšanas “Akropole” būs lielākais iepirkšanās un izklaides centrs Latvijā. Bet tā būs vien dažus mēnešus, jo jau augusta vidū plāno atklāt par 21 000 kvadrātmetru paplašināto tirdzniecības parku “Alfa”.
0 Komentāru