22 komentāri
Vienam no latviskākajiem klubiem Daugavpilī tagad draud slēgšana
Foto: Facebook / Artilērijas Pagrabi

Vienai no populārākajām koncertvietām Daugavpilī un visā Latgales reģionā, Artilērijas Pagrabiem, draud slēgšana, liecina tās ieraksti sociālajos tīklos.

Artilērijas Pagrabi ir iecienīta izklaides vieta daugavpiliešiem, kas liek īpašu akcentu uz latviešu mūziku un regulāri pie sevis organizē koncertus, kā arī citus tematiskus pasākumus.

Kā vēstīts tās sociālajos tīklos, tad iemesls ir ieilgušais konflikts ar Valsts nekustamajiem īpašumiem (VNĪ). “Lai gan Artilērijas Pagrabi ir valsts atbalsta programmā līdz 2017. gadam, VNĪ vēlas mūs izsviest uz ielas pēc trīs mēnešiem,” norādīts Twitter ierakstā.

Mūzikas kluba un bāra īpašnieks Andrejs Faibuševičs savā Facebook profilā konfliktu raksturo šādi: “Pirms gada viņiem nekas neliedza vienkārši piedāvāt pagarinājumu, tiesa gan, par paaugstinātu cenu. Sākumā piedāvāja uz trim gadiem par nereālu ciparu, kad ar mokām un skaidrošanu panācām mazāku, tad gan tikai uz gadu pagarināja. Protams, neesmu pārbaudījis, bet neticu, ka ir šāda prasība. Nekas tāds nav minēts arī mūsu nomas līgumā. Nevienu līguma punktu, kādēļ līgumu varētu pārtraukt pirms termiņa, neesam pārkāpuši. Ja tāda pastāv, tad nekas neliedza to pieminēt. Vēstulē nekādas atsauces uz likumdošanu nav, tikai “komisijas” protokols Nr. 1. Nav izdevies sazvanīt atbildīgo personu, lai saņemtu minēto protokolu un redzētu vismaz kaut kādu motivāciju.”

TOP komentāri

 • mis māksla
  +8 +8 0

  mis māksla

  Artilērijas Pagrabi ir labākā vieta Daugavpilī, kur pavadīt laiku satikt jaunus foršus cilvēkus, vide ir vienkārši superīga, alternatīva, tas, kas jau sen bija nepieciešams Daugavpilī, kur apgrozās tik daudz alternatīvu cilvēku... es būtu gatava piedalīties jebkādā streikā/protestā vai kaut kamā līdzīgā, lai saglābtu Artilērijas Pagrabu eksistenci, labāku vietu, kur jauniešiem pavadīt laiku neatrast...
 • Andrejs Faibusevics
  +8 +8 0

  Andrejs Faibusevics

  nerunā muļķības. Es Daugavpilī dzīvoju jau 49 gadus, un tāda situācija varēja būt padomjlaikos, varbūt agrīnajos 90-jos, bet ne jau nu tagad.
 • Andrejs Faibusevics

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl